Wpis z mikrobloga

Jak myślicie; Rockstar zrezygnuje z rynku ponad 100 milionów konsol i omijając obecną generację wyda kolejną część na nextgeny? Produkcja takiej gry trwa kilka lat, więc zakładając, że wystartowali z projektem kolejnego GTA w 2015 roku; to wątpie by od razu robili ją z myślą o nowych konsolach. Druga sprawa nie chce mi się wierzyć by obecna generacja była aż tak słaba i nie byłaby w stanie uciągnąć takiej gierki. Zapowiedź tuż, tuż? Ostatnio coraz więcej ludzi związanych z Rockstarem, czy też aktorów sugeruje, że coś się szykuje.
#ps4 #pcmasterrace #xboxone #gta #gtav
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: gry crossgenowe zawsze będą słabe technicznie i przykłady które podałeś to potwierdzają. TLoU i GTA 5 prezentowały się fantastycznie na PS3, ale na PS4 już mocno odstawały od gier wydanych tylko na obecną generacje
  • Odpowiedz
@iksboks: Wątpię, ze to zrobią... chociażby ze względów finansowych, nie każdy kupuje od razu next gena, a wiadomo ze więcej hajsu wyciągną sprzedając ja na dwie generacje.
  • Odpowiedz
@iksboks: Nie są głupi, a skoro nie są głupi to robią nową grę na nowe konsole z ewentualnym downgradem pod ps4, to czy się im ten downgrade opłaci czy nie - zobaczymy jeśli wyjdzie na konsole obecnej generacji
  • Odpowiedz
@iksboks Nie wiem, bo albo wyroslem z gta albo to czego mi brakowalo w gta4 a to co dostalem w gta5 bylo bardzo odpychające.
Byc moze ze wzgledu na to ze w gta 5 zagralem pierwszy raz nq powaznie w 2018 i byla juz ciu gemplejowo przedawniona
  • Odpowiedz
@patrol411: jeśli będzie tak jak mówisz to wątpię by w tym czasie nie wydali żadnej innej gry. Czyżby Bully 2?
@Joii wydaje mi się, że Rockstar od GTA V stawia na maksymalizacje zysków z jednego tytułów, więc moja teoria o wydaniu na obecne oraz nadchodzące konsole może się spełnić. Nie chce mi się wierzyć że zrezygnują z tak dużego rynku. No chyba, że premiera za 2-3 lata, w co
  • Odpowiedz
@iksboks: ja pisze tylko, że chciałbym aby wyszło jedynie na nową generacje. A premiera za 2-3 lata wcale nie wydaje mi się tak bardzo nieprawdopodobna biorąc pod uwagę, że GTA Online nadal zarabia bardzo dobrze (nowe konsole będą przecież posiadać wsteczną kompatybilność), a teraz dochodzi im jeszcze Red Dead Online który też zaczyna zarabiać i nadal będzie rozwijany. Do tego dochodzi jeszcze to, że RDR2 wyszło zaledwie rok temu, a
  • Odpowiedz
@Joii: w każdym razie mi się wydaje, że jak nie w tym roku to na wiosnę 2020 pojawi się zapowiedź nowej części. Wątpię by równoległe z produkcją RDR2 nie robili kompletnie nic przy GTA VI, tymbardziej, że nad tym tytułem mają pracować wszystkie studia Rockstara.
  • Odpowiedz
@iksboks: na pewno był oddelegowany mały zespół do pracy przy nowym GTA, ale główna uwaga była skupiona na RDR 2 nad którym też pracowały wszystkie studia Rockstara :)
  • Odpowiedz