Wpis z mikrobloga

Ostatnio masa jakiś wysrywów pseudokucy o tym że Konfa powinna odrzucić swój konserwatyzm na rzecz jakiegoś tam liberalizmu, a wtedy mieliby ich głosy. To ja im teraz proponuję iść na tag #razem #wiosnabiedronia #sld #lewicarazem i tam drugą stronę edukować żeby odrzucili swój gospodarczy socjalkomunizm bo przecież światopoglądowo już pasują( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #wybory #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 14
@Sagitarius: Oprocz skrajnosci jest tez swiatopogladowe centrum - cos takiego zapowiadal Gwiazdowski z Fair Play. Dla Lewicy walka o prawa mniejszosci jest niejako wpisana w jej ducha, prawica moze skupiac sie glownie na gospodarce - wiec imo latwiej prosic by Konfederacja przestala mowic o aborcji i gejach a zajela sie tematami gospodarczymi.
@Sagitarius: Ja już poszedłem za tymi słowami i przestałem głosować na Korwina ¯\_(ツ)_/¯

A poza lewactwem jest też po prostu normalne centrum nie chcące wikłania się wojny światopoglądowe i szuryzm obu stron. Kiedyś mówili o likwidacji małżeństw państwowych i ułatwieniu związków cywilnoprawnych. Teraz #!$%@?ą o batożeniu gejów. No sorry ale to przekaz do patologi a nie normalnych ludzi.
@Sagitarius: Każdy kto zaglosował na Konfederację zapewne poszedł na moralny kompromis, bo albo jest wolnosciowcem i musiał przełknąć ich mroczną stronę, albo jest homofobem i nienawidzi wolności jednostki. Raz można, ale mnie już dziś przekonali, że nie warto było.
@kszychu: ale to normalne że w czasie wyborów idzie się na kompromis bo żadna partia nie trafia w stu procentach w poglądy jednostkowego wyborcy
@Bover: teoretycznie światopoglądowo jest liberalniejsza od Konfy, ale ja szukam partii wolno rynkowej, jestem konserwą ale z nie jednym postulatem Konfy się nie zgadzam. Jak wyżej napisałem kompromis każe mi głosować tak jak to zrobiłem.