Wpis z mikrobloga

@mils83: Wybierz BF V jeżeli lubisz bitwy na wielką skalę z pojazdami. Jeżeli zaś preferujesz starcia tylko piechoty na mniejszych mapach to wybierz COD WWII. To tak w skrócie, reszta zależy od Twojego gustu.
  • Odpowiedz
@mils83: to zależy - WWII to COD czyli starcia na mniejszą skalę i szybsza rozgrywka, ale trzyma 60 fps. BFV to walka na wiekszą skalę, wolniejsza i dropy do 40 fps to norma (nie wiem jak na pr0, ale pewnie trochę lepiej). Sam musisz zdecydować co wolisz, to dwie różne gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shopgamer: @ZmutowanaFrytkownica: no właśnie na pc zawsze byłem bardziej za BF. Komp już grat wiec niedawno kupiłem pro i pograłbym w coś w klimatach 2 wojny światowej. Na Padzie grywałem zawsze jedynie w gry sportowe (FIFA, NBA) albo jakieś gry z TPP (np romb raider). Zastanawiam się co będzie łatwiejsze do grania na Padzie. Obie mają singla czy tylko multi?
  • Odpowiedz
@mils83: obie mają singla i multi. Jak grasz multi to w Battlefield V nie musisz kupować żadnych DLC bo są w cenie (o ilości kontentu nie będziemy pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) zaś w COD WWII jeśli chcesz zagrać we wszystkie mapy musisz dokupić season pass osobno.
  • Odpowiedz
@mils83: Tak sie sklada ze ogrywam coda WW2 i bfa5 i powiem ci ze jezeli chcesz juz teraz r------c hajs na cos to bierz bfa, w innym wypadku poczekalbym na nowego coda, bo on bedzie takim lekkim pollaczeniem bfa z codem.

Tak czy inaczej multi w WW2 to jakas kompletna pomylka i dziwie sie ze acti pozwolilo wydac takiego crapa stawiajac na szali i tak juz mocno nadszarpnieta reputacje serii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: na olx bf5 za 30zl znalazłem więc mi styka. Nie będę pewnie grał więcej niż 2-3 razy w tygodniu. Do tego nowy cod to już współczesność, mi zależało na ww2.
  • Odpowiedz