Wpis z mikrobloga

Od wczoraj zaczalem uzywac fitatu. Z pomocą Tomka Grzymskiego wyliczyłem zapotrzebowanie i kaloryke do redukcji oraz masy. Ja #!$%@?, to jest tak proste i caly dzien chodze #!$%@? trzymając prawie ze idealnie makro. Wczesniej bylem na diecie, rozpisywanej. Niby schudłem 10 kg, niby super efekty, ale podjadalem, chodizlem glodny, #!$%@?.. koleś po prostu dal mi najniższa możliwa granice kcal na ktorej schudlby kazdy, fakt ale ciezko bylo tak zyc od posiłku do posiłku, gosc po prostu chcial by utrzymać przy sobie podopiecznych- w koncu jak widzimy ogromne wyniki i szybkie, to jasne ze zostaniemy pod opieka. Kpina, ide #!$%@? sobie pol kg pieczonych ziemniaków, musialem to gdzies powiedziecXD do zobaczenia na Sopot 2k20
#silownia #mirkokoksy #dieta
  • 7
@pytaszczynie: Nie, akurat trafiłem na takiego co nie wyskakiwał z gotowcem, fajne raporty etc. Tylko jak obejrzysz filmik Grzymskiego jak ułożyć diete, to mowi on w nim przedziale 31-35 kcal/kg mc. Mozna jeszcze użyć 29- czyli najniższego progu przy ktorym mozna jeszcze normalnie funkcjonowac. Wlasnie takie zapotrzebowanie dostalem. I wez tu #!$%@? w pracy i na silke i jeszcze na rejwy, no nie da sie, wspomagalem sie mcd pizza, słodyczami a
@Hufsmoke: Czytałem od pewnej osoby, to co Tomek piszę w ebooku, ale tam są proste rzeczy które sam powinieneś wiedzieć jak chociaż trochę interesujesz się sportem i dietetyką, ale dla zwykłego kowalskiego ebook bardzo dokładny ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę słabe plany treningowe, ale nie mi to oceniać
@Hufsmoke: bo dietetycy zakładają, że ludzie polecą w #!$%@? z liczeniem. Ciasteczko to nie jedzenie, sok to witaminy, a cukier w kawie nie ma kcal itp. Jaką reklamę miałby dietetyk, u którego nie widać efektów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś ma olej w głowie, to zrobi to do czego sam doszedłeś, reszta buja się między dietetykami i szamanami.
@kielbasior: O i to jest nowe spojrzenie na to, czemu ta dieta byla tak nisko kaloryczna. Masz racje, dzieki! Czyli sa plusy i minusy, no ale ja sie ciesze, spędziłem kilka godzin na analizie kanału Grzymskiego i tak naprawde to jest wiedza w pigułce a ja sobie zyje jakbym na zadnej diecie nie byl- a przeciez jestem