Wpis z mikrobloga

Rozmowa usłyszana dosłownie 15 minut temu będąc na hali targowej.
Fanatyk pisu w rozmowie ze znajomymi twierdzi, że za peło to wszyscy kradli, a teraz pis to rodzinna partia i zabiera złodziejom (czyt. uczciwie pracującym ludziom) i daje tym, którzy byli przez te lata obdzierani z godności XDD

#wybory jak #bekazpisu to nie może zabraknąć #bekazkatoli i #bekazpodludzi
s.....j - Rozmowa usłyszana dosłownie 15 minut temu będąc na hali targowej.
Fanatyk ...

źródło: comment_wrGSMvsqXqUVkvAlz2tonAVa6U2rzmwS.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pijekubusplay: Serio wierzysz w to, że pis NIBY walczył i walczy z mafiami VAT-owskimi, którym działać pozwalała NIBY PO? To iks de z ciebie xD

@Harmonia: Czyli jak gardzę pisem i jego elektoratem to znaczy, że jestem za po? Gardzę wszystkimi w tym kraju, bo tu nigdy się nie zmieni, każdy #!$%@? piękną poezję, a jak dostanie się do sejmu to od razu załącza mu się małpi rozum
  • Odpowiedz
No na pewno nie w Tusk Vision Network xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pijekubusplay: O ja cie nie mogę, ale żart, haha, bekaztuska, heh, że to TVN to skrót od tego, ale jaja hahahaha, dobre, looool, powiem kolegom, niech też się pośmieją. XD!!!11one ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Harmonia: Od razu przypomina się Kopacz - kiedy była premierem, mówiła, że w budżecie nie ma pieniędzy na spełnianie obietnic, a gdy PiS uruchomił program Rodzina 500 plus, twierdziła, że PiS może dawać 500 zł na dziecko dzięki rządom PO.
  • Odpowiedz
tym, którzy byli przez te lata obdzierani z godności


@sebsossj: Obdzierani z godności? Przecież po tym co zrobiło Podkarpacie śmiem twierdzić, że ci ludzie godności ogólnie nigdy nie mieli, i dosłownie nie było im czego zabrać. I nadal nie mają tej godności, tylko im się wydaje, że jak ktoś o nich coś miłego powiedział mając w tym własny interes i dał im stówkę na fajeczki, to od razu tej godności
  • Odpowiedz