Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: i na Krula głosowali ludzie wierzący w jego zmysł gospodarczy i plan odbudowy polski. J----y pierwszy dzień po wyborach już zaznaczył że najważniejsza jest dla niego walka z lgbt xd brawo kuce
  • Odpowiedz
Ten idiota wierzy, że homoseksualizmem ożna się zarazić.

@Papinianus: Widzę kolega na bakier z nauką, bo ostatnio była informacja, że nie istnieje żaden gen homoseksualizmu. Jeśli homoseksualizm nie jest genetyczny, to skąd się biorą homoseksualiści?
  • Odpowiedz
Nazywa ich też czymś gorszym od wirusa grypy i wyzywa od zboczeńców xD I to w pierwszy dzień po wyborach

Jeśli ktoś tu k---i logikę to ty

@Kiedys_Mialem_Fejm: Ciekaw jestem, kto według ciebie jest zboczeńcem, jeśli nie homoseksualiści? Może uważasz, że dewianci w ogóle nie istnieją?
  • Odpowiedz
Nie ma ani takiej informacji ani dowodu na to, że homoseksualizm jest zaraźliwy.

@Papinianus: Było ostatnio znalezisko o tym na głównej. Dałbym tobie link, ale wyszukiwarka na Wykopie to kupa złomu i nie mogę znaleźć.

Genetyczny homoseksualizm nie ma sensu z logicznego punktu widzenia, bo inaczej ewolucja już dawno by ich wszystkich wykończyła przez znacznie mniejszą, jeśli nie żadną, szansę na potomstwo. Ponadto, to by kłóciło się ze znacznie większą
  • Odpowiedz
Było ostatnio znalezisko o tym na głównej. Dałbym tobie link, ale wyszukiwarka na Wykopie to kupa złomu i nie mogę znaleźć.


Nie ma udowodnionych jednoznacznie przyczyn.

Genetyczny homoseksualizm nie ma sensu z logicznego punktu widzenia, bo inaczej ewolucja już dawno by ich wszystkich wykończyła przez znacznie mniejszą, jeśli nie żadną, szansę na potomstwo.


Nonsens.
  • Odpowiedz