Wpis z mikrobloga

@fbkq: to było z pół roku temu, ja ledwo wiedziałem co to jest tc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym co jest złego w obrocie kontami? Gorzej z kradzieżami do której, ten bałwan się przyznaje xD. Chełpić się tym, że jest się złodziejem (ʘʘ).

No nie ważne już, nie kontynuujmy tej dramy :P
  • Odpowiedz
@fbkq @MrFen juz nie wspomne, ze kobitka ma kompleks piwnicy bo w zyciu z nia slowa nie zamienilem, nigdy stycznosci nie mielismy a tempa strzala powiela jakas drame stworzona przez g---o gildie XD
Rybicka uspokoj sie tam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@fbkq: ale jaką drame, nawet nie poruszyłam tematu gildii, nie zgodziłam sie z jego zdaniem, że bez problemu można wbic 1000 lvl w rok i tyle. Nie moją winą jest, że połowa servera wie, że okrada konta bo sie tym chwali wszedzie a potem nazywa kradzież normalną pracą
  • Odpowiedz
@Jaqodka: No ale przecież wbicie 1k levela w rok to nie jest trudna rzecz... Prezydent Relanii aka Norot. Relania wystartowała 6 lutego 2019 a chłop ma na chwilę obecną 806 lvl i to expił większość czasu solo a ostatnio we trzech. To że ty albo ludzie z twojego otoczenia nie są w stanie tego zrobić to nie znaczy, że jest to niemożliwe + jak ktoś ma inne zdanie to nie
  • Odpowiedz
@MrFen: No i właśnie tym pytaniem pokazujesz, że jest to jeszcze łatwiejsze bo on to zrobił od zera na nowym serwerze gdzie był deficyt dobrych itemów przez długi czas i brak odblokowanego roshamuul. Myślę, że biorąc pod uwagę to że założył feru hata którego mógł sprzedać i to jaki profit teraz robi to raczej jest na zero xD
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: z takim kibel skillem nie przebije 150 lvla na asurach xD w moim sercu tylko harmonia ha tfu na antice ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz