Wpis z mikrobloga

Skończyliśmy razem z #niebieskiepaski #budownictwo na #politechnikarzeszowska. Ja nawet lepszy kiedunek, bo on konstrukcje budowlane, a ja budowa mostów. Przychodzi strzał z rzeczywistością i okazuje się, że mimo iż dawałam mu ściągać- życie i #dzieci sprawiły że zarabiam mniej niż on. Oj jaki mam ból dupy czasem jak widzę konto! Ale wiecie co #lgbtq #lewica #logikarozowychpaskow #feminizm - wolę moje obiady niż jego, wolę moje sprzątanie niż jego, wolę jak on wiesza lampy i wierci dziury jakies (lepsza w tym jestem ale niech się sprawdza)Wolę wyjść o 15.30 bo wiem że dałam mu czas (macierzynskie itd) żeby zarabiał więcej z racji choćby doświadczenia . Ogólnie chodzi mi o to że mimo iż jestem wykształcona i fajnie zarabiam- dałam moc temu mojemu chłopu żeby szedł przede mną i zarabiał więcej. I dłużej. Ja w tym czasie schaboszczaka upitraszam:) #takaprawda
  • 15
  • Odpowiedz
@monalisssa: ty twierdzisz, ze jestes lepsza w wywierceniu dziury itp. A jak to jest, ze wiekszosc rozowych uwaza nie nie umie, nie da rady itd.? a dziure wywierci kazdy chetny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monalisssa: a czemu niby mosty lepsze od KB? Najzwyczajniej w świecie inna specjalizacja i tyle, zawsze mnie bawiło wywyższanie się specjalizacji mosty xD
  • Odpowiedz
@monalisssa: cały taki piękny plan leci na łeb, kiedy mąż poznaje młodszą i postanawia cię zostawić, i nagle okazuje się że musisz szybciutko zacząć liczyć na siebie. Been there, done that. Teraz dbam, by mieć swoją karierę i pieniądze, bo nigdy nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz