Wpis z mikrobloga

starczy mieć w głowie niechęć do fiskalizmu, etatyzmu i biurokracji, ewentualnie być przeciw PiS i wiedzieć jak działa metoda D'Hondta


Ej, #!$%@?, kryptolewaku. Ja uwielbiam Brauna, Winnickiego i Bosaka, ale z drugiej strony, szanuję PiS za konserwatyzm.

@szpongiel:
  • Odpowiedz
po prostu nie ma ucieczki od socjalu, a skądś trzeba wziąć na to pieniądze

debile argumentują to jakimś typem którego "znają" a ja znam takich co znają takich i #!$%@? to zmienia w postaci rzeczy? ten i ten nie da rady pracować i #!$%@? i co? zabijecie go?
  • Odpowiedz
po prostu to są gówniarze, nie da się myśleć zero jedynkowo o całym państwie, ta nie pójdzie do pracy bo ma paranoję by zostawić dziecko w domu, ta nie chce zostawić i chce sie nim opiekowac bo tak itd. itd.

oni sami sie gubią w zeznaniach, bo z jednej strony uuuu oooo wolnościowcy, z drugiej nienawidzą dorosłych decyzji ludzi zmuszając ich do życia pod ich butem
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Jest roznica miedzy byciem niezdolnym do pracy a zakwalifikowanym do bycia niezdolnym do pracy. Juz w samym tym lezy cala patologia. Kazdy kombinuje jak dostac rente, a nie znalezc prace. Jak by tak zweryfikowac komu sa potrzebne pieniadze to 80%ludziom by sie nie nalezalo. To, ze ktos nie ma nogi to nie znaczy, ze nie moze pracowac. W dzisiejszym systemie takiej osobie sie nalezy renta. Dlaczego?
  • Odpowiedz
Jak by tak zweryfikowac komu sa potrzebne pieniadze to 80%ludziom by sie nie nalezalo


@edek_wladca_kredek: wy serio macie coś z deklem, to jest tak potwornie na wyrost i z dupy że nie wierze w to jak można być takim ignorantem... ja #!$%@?

To, ze ktos nie ma nogi to nie znaczy, ze nie moze pracowac. W dzisiejszym systemie takiej osobie sie nalezy renta. Dlaczego?


@edek_wladca_kredek: ja #!$%@?, ile
  • Odpowiedz
w sumie to racja, jak ktoś nie ma rąk to może zrobić kursy i napier...alać w klawiaturę nosem i pracować, boże... GENIUSZE, czemu jeszcze nikt was nie wybrał!?
  • Odpowiedz
poza tym rehabilitacja, wózek itd. to są kure...wsko drogie rzeczy na które nie stać państwa by je zapewnić każdemu

teraz powiedz takiemu typowi by wstawał rano, najlepiej 3 godziny przed wyjściem i się szykował do pracy, by w pracy np. bez studiów zapier...alał i by był szczesliwy że w ogóle pracuje, dostają ręte z powodu bycia niezdolnym do pracy do cholery!

gdzie to ma pracować?! jak tu jest mniej pracy niż w
  • Odpowiedz