Wpis z mikrobloga

Przed chwilą matka do mnie"i pisiorki wygrały" Ja mówię do niej, że nie ma powodów do chwalenia się, że się na nich głosowało. Ona codziennie gadała, że 10-12 lat temu stać ją było na prywatne wizyty lekarskie, nowe sukienki dla sióstr etc. A teraz oczywiście załączamy hipokryzja level master i odpaliła "nigdy mi się dobrze nie żyło". Mówię do niej "Wskaż mi jedną rzecz, za co zagłosowałaś na pis". Jej odpowiedź "Mnie to już wszystko jedno kto rządzi tyle lat mi zostało życia (lvl 54), będziesz się mnie czepiał o takie głupoty?"
Ja #!$%@?, czemu #!$%@? czemu takie osoby jak moja matka decydują o losach państwa CZEMU...Nie mogę się z tym pogodzić. #przegryw #wybory #zalesie #grazynacore #logikarozowychpaskow #rakcontent
  • 12
@wykopowajulka15: trzeba było z nią rozmawiać zanim poszła zagłosować. Niestety, takie myślenie, że 'eee, obojętne na co zagłosuję, i tak wszyscy politycy to złodzieje', jest popularne. I jeszcze 'zmarnowany głos ', jeśli nie jest oddany na jakiś beton. Nóż się otwiera jak to słyszę. Jestem dumna z mojej mame (lvl >60), która zagłosowała na Konfederację:)
@czoko: Moja siostra z nią porozmawiała "Mame musisz iść głosować, za kogo Ci się lepiej żyło" Mame odpowiedziała "Teraz do 65 r.ż nie musze pracować, zabierają pieniądze, ale chociaż rodzinom z dziećmi dają" I poszła zagłosować na pis. xd
@czoko: Jak można głosować na jakąkolwiek partie w której jest Korwin i Braun xD pierwszy to łysiejący dziadzio który fartem zdobył dużo hajsu a przedtem śpiewał Jelloł Submarine, a drugi to jakiś rudy potomek folksdojczów widzący wszędzie spiski i jakichś #!$%@? żydów xD dodajmy do tego że jest jakimś ultra katolem i wszyscy mają z konfederacji beke
@wykopowajulka15: Nie oczekuj od starszego pokolenia mądrości i logiki czy wiedzy życiowej, bo to pokolenie całe życie przepracowało w fabrykach smrodu 12h dziennie przez 6 dni w tygodniu za minimalną i o życiu wie tylko tyle, co się robi w fabryce smrodu, wyjazd 50km dalej od domu to dla nich wyprawa na koniec świata, gdyby byli tacy mądrzy za jakich się uważają i wiedzieli coś o życiu, to zwłaszcza ci co