Wpis z mikrobloga

@alonso117: XDD te wysrywy, ze PiS = ruskie. Co z tego, ze PiS nienawidzi Rosji między innymi za akcje z walka o tupolewa. PiS i Putin bratanki i Kaczyński chce byc drugim Putinem no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, ze Lis tak mało wył po wynikach. Spodziewałem sie bojkotu czy cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alonso117: lol, czy ja gdzieś pisałem o autorytaryzmie, dyktaturze albo demokracji? Nie, pisałem o 500 plus.

Jeśli ktoś pisze, że ludzie sprzedali swoją godność za 500 złotych, i że teraz będzie musiał kolejne 4 lata #!$%@?ć na samotne matki, bombelki i patologię, to ten argument jest okrutnie drewniany. Bo u Zandberga, Kosiniaka-Kamysza i Schetyny… nadal #!$%@?łby na patologię, samotne matki i bombelki, kupując godność Polaków za 500 złotych.

Nabijam się wyłącznie
@MeandrycznaMonaterka: owszem, ale co to zmienia? Albo byś nadal musiał zapieprzac na patologie, albo partie musiałyby na dzień dobry sklamać i wbrew obietnicom, program zlikwidować. Albo by więc było bez zmian, albo kandydaci perfidnie kłamali, więc nie zasługują na glos.

Dwa, skoro kandydaci sami przyznają że powód jest polityczny i zrobili to dla głosów, to... czym się różnią od pisu, który dostaje w dupe za to, że zrobił to samo? Przecież
@siodemkaxx: Jezu typie, ogarnij jedna rzecz - skoro musieli utrzymac 500 plus żeby zdobyć głosy, to co to było innego niż Kiełbasa wyborcza? Jeśli chodziło o to że ten program jest dobry, to by się to nazywało propozycja na wybory. Ale sam przyznajesz, że było odwrotnie xD

I tak samo nadal musisz #!$%@? na patologie, bez względu na to czy to miał być trick, czy poważna propozycja. Jak PiS musiało dać
@p0lybius chłopska logika strikes again, ktoś już Ci wytłumaczył ze partie nie mogły otwarcie powiedzieć ze zlikwidują 500+ bo PiS miałby konstytucyjną a uniknięcie tego było priorytetem podczas tych wyborów. Odnosząc się bezpośrednio do Twojej pierwszej wypowiedzi - hooyowo widzisz.
@Dino_Drezno: xD

Ja widzę, że wy nadal nie rozumiecie o czym ja w ogóle piszę.

Ja nie neguję sensu obietnicy 500+ i wpisywania projektu do programu wyborczego. Ja neguję sens płakania do poduszki, że trzeba będzie dalej żyć pod tym programem.

W wyborach do PE głosowałem na Gwiazdowskiego, który również wiedział, że wykreślenie programu to przegrane wybory, I też te pieniądze obiecał. Ja o tym wiem, opozycja o tym wie. Tylko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: Stary, czy Ty nie potrafisz odróżnić jednego postulatu/programu od całokształtu? To, że mówią, że 500plus jest dobre, to nie znaczy, że całą partię trzeba zaorać. I PIS i Razem mówią, że ten program jest dobry, ale jak dużo innych rzeczy ich zupełnie oddziela. Chociażby to, co koledzy wyżej pisali o naśladowaniu Skandynawii bądź Rosji.
Stary, czy Ty nie potrafisz odróżnić jednego postulatu/programu od całokształtu? To, że mówią, że 500plus jest dobre, to nie znaczy, że całą partię trzeba zaorać. I PIS i Razem mówią, że ten program jest dobry, ale jak dużo innych rzeczy ich zupełnie oddziela. Chociażby to, co koledzy wyżej pisali o naśladowaniu Skandynawii bądź Rosji.


@Piz-dur: różnią ich tylko drugorzędne sprawy światopoglądowe, naśladowanie Skandynawii czyli gangi islamskich patusów, stolica gwałtów, oświadczenia pisemne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nietolerancja: No nie, brak posiadania podstawowych praw przez lgbt to nie jest drugorzedna sprawa.
Pieniadze wyrzucone w bloto, ktore za kazdym razem brudzi ekonomie kraju, tj. pieniadze zmarnowane i przewalone na kościół tk nie jest drugorzędna, a przede wszystkim swiatopogladowa sprawa.
Problem zanieczyszczenia, tj. m.in. smogu to nie jest drugorzędna sprawa swiatopogladowa.
Energia odnawialna i atom to tez nie jest drugorzedna sprawa swiatpogladowa.
I tak dalej, i tak dalej...