Wpis z mikrobloga

@Piz-dur: > No nie, brak posiadania podstawowych praw przez lgbt to nie jest drugorzedna sprawa.

Jakich praw nie mają? Glosować mogą, płacić podatki mogą, na emeryturę mogą, zwykłe #!$%@? tak jak z prawami kobiet i mniejszości. W zasadzie sprawa drugorzędna.

Pieniadze wyrzucone w bloto, ktore za kazdym razem brudzi ekonomie kraju, tj. pieniadze zmarnowane i przewalone na kościół tk nie jest drugorzędna, a przede wszystkim swiatopogladowa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nietolerancja: Jakich praw nie mają? Zachęcam do lektury - https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_spo%C5%82eczna_os%C3%B3b_LGBT
Jak się zapoznasz, to odpowiem na.dalsze pytania. Bo póki co, to przepraszam, ale Ty #!$%@?.

No ogólnie religie, tylko akurat my jesstesmy poki co nieformalnie panstwem wyznaniowym, jesli chodzi o KK. KK miesza sie w kazda dziedzine zycia, nawet w polityke i ekonomie, czego nie robia inne religie u nas. Dlatego pije glownie do KK. Ale tak, powinno sie totalnie rozdzielic wszystkie religie i panstwo. I tutaj mamy kolosalna roznice pomiedzy PIS i Razem.

I tutaj powinnismy przestac rozmawiac, bo mi to uraga. Sorry za inwektywe, ale no... zbyt niski poziom intelektualny
  • Odpowiedz
@Piz-dur: ja o niebie, ty o chlebie.

Zgodzę się, że 500 plus jest cena warta tego, żeby odsunąć PiS od władzy. Zwracam jedynie caly czas uwagę na to, że skoro godzinlmy się ją zapłacić żeby rządzić, to nie możemy później narzekać, że ja ponosimy.

Skoro opozycja chciała kontynuacji programu bo bez tego nie wygra, to pisanie że PRZEZ PIS musimy #!$%@? na bombelki jest inwalida, bo już przed ogłoszeniem wyników
  • Odpowiedz