Wpis z mikrobloga

A spytałeś go?


@S7-1500: A o co go miałem pytać, za każdym razem mówił jak robot, to co miał zaprogramowane, do tego był bardzo monotematyczny bo ciągle tylko rankingi i rankingi. Chociaż fakt, zgodzę się, że lepiej żeby on się dostał do sejmu niż ten szajbus Korwin, psychokatol Braun czy oszołom Sośnierz.
Wyrobienie sobie tej opinii w takiej debacie jest głupotą


@S7-1500: Ależ ja słyszałem jego wypowiedzi na spotkaniach z wyborcami, gdzie mówił co chciał i ile chciał i było podobnie. Te same argumenty i wyuczone slogany, zresztą powtarzają je i inni z konfederacji, z tym, że on jest jakby bardziej ogarnięty i lepiej się wysławia w przeciwieństwie np do jąkały.
@typiczna_autentykacja: No dobrze, niemniej jednak przegrał przez gówno okręg, który ani nie ma dużo mandatów ani dużego poparcia dla Konfederacji i nawet Mentzen tego nie zmienił. Z tego co pamiętam to na Eurowybory startował z nieswojego (bodaj województwa pomorskiego), więc nie wiadomo do końca dlaczego chciał zostać i startować u siebie. Być może zaryzykowali wiedząc, że jeśli zostawią w Toruniu jakiś paździeż, to na pewno mandatu nie uzyskają a dobry okręg