Wpis z mikrobloga

@konrad-kli: Jeśli to Twoje to raczej nie masz się czym chwalić.


@andrzej94thc: ale zaraz, czy to jest głos nieważny? Jeśli zagłosował na inny komitet i dopisał to co widać, to IMHO głos powinien zostać uznany. Mylę się?
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że tyle mirków ma kije tak głęboko w dupie. Zachowujecie się jakby te parę osób które "zagłosowało" na Jachasia zabiło wam rodziny, doprowadziło do następnego rozbioru i #!$%@? wie co tam jeszcze.


@Vladimis: Zgadzam się z tobą ,ja nie wiem #!$%@?, większość ludzi na tym portalu to jakieś Janusze czy co? Ja myślałem, że tu siedzą młodzi ludzie a czasami mam wrażenie że widzę tu samych ludzi którzy mentalnie
  • Odpowiedz
@senator_bomba: I co, gdyby nie paru śmieszków to nagle PiS by nie miał takiego poparcia u starszyzny i bezrobotnych? No, ile myślisz, że łącznie było takich śmieszków 50? 100? Może 1000? I oni by mieli odmienić losy całych wyborów, głosując na różne partie, a kto wie czy przypadkiem też nie na PiS?
Nie mówiąc już o tym, że takie bazgroły nie wykluczają z głosowania
  • Odpowiedz
A potem musiałem stać w kolejce po karte do głosowania, tbo jakiś debil musiał dopisać swoją liste ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Klekocin: ludzie bez dopisywania też siedzieli i myśleli na kogo zagłosować, jakby wcześniej nie mogli przemyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz