Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem na #wybory w #rzeszow i wchodząc do lokalu przepuściłem parę emerytów którzy prowadzili między sobą taki oto dialog:

- No i widzisz, zagłosowane, teraz będzie czternastka
- A no, we Włoszech to właśnie tak jest że jest trzynastka i czternastka, to u nas też wreszcie będzie tak jak powinno być

No i tacy ludzie właśnie wybierają nam rząd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@Sylar taka prawda.
Byłem ok. 14.00
Była wywieszona informacja o frekwencji na godz. 13.00.
Na 2100 uprawnionych głosowało coś ponad 200 w mojej komisji, czyli 10%.
  • Odpowiedz
Właśnie byłem na #wybory w #rzeszow i wchodząc do lokalu przepuściłem takiego pryszczatego karła z zakolami. Szedł za parą emerytów i gadał do jakiejś wyimaginowanej postaci na głos:

- No i widzisz, zagłosowane, teraz będzie 365 GB rocznie za darmo
Po czym sobie odpowiedział na głos:
- A no, we Włoszech to właśnie tak jest że jest 365 GB, to u nas też wreszcie będzie tak jak powinno być

No i tacy
  • Odpowiedz
badania naukowe wskazują, że ludzie starzy mają ograniczone możliwości poznawcze i przez to podejmują nieracjonalne decyzje


@MsChokesondick: To co Howking robil w wieku 75lat.
Swoją drogą wy wszyscy piszecie z taką pogardą o starych na wykopie, jakbyscie w ogole sobie nie zdawali sprawy, ze to wasza nie daleka przyszłosć. Moze sam macie ograniczone mozliwości poznawcze
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: Co jest nieracjonalnego w tym że emeryci głosują na partię która obiecuje podwyżkę emerytur. Oni nie muszą się martwić deficytem budżetowym, bo to problem młodych. Jedyna nieracjonalna osoba to ta, która w takiej postawie emerytów dopatruje się braku logiki.

Głupcze!
  • Odpowiedz