Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #modadamska #mirabelkipolecajo #mirabelkopomusz #niebieskiepaski #pytanie

Mam pytanie, które chciałbym zadać szczególnie mirabelkom. Serio nosicie pidżamy? Ja śpię w T-Shircie i bokserkach, a wszystkie dziewczyny, które ze mną spały miały na sobie co najwyżej mojego T-Shirta albo jakąś koronkową bluzeczkę. Przecież taka pidżama, zwłaszcza u młodej, atrakcyjnej dziewczyny jest całkowicie niepraktyczna.
źródło: comment_sjoVpzxntJVVyfs4Zzo1eF1hlCcsEbk5.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tojestmultikonto: śpię w pidzamce, zazwyczaj krótkie gacie, trochę mnie obrzydza noszenie tych samych majtek w dzień, co i w nocy. Jak jest zimno to mam długie spodnie od pidzamy. Tak w ogóle to ja np lubię facetów w długich spodniach od pidżamy (ale nie rozciągniętych jak u jakiegoś menela, tylko normalnych dopasowanych do postury) i byłabym za tym, ale żaden mój nie chciał nosić i jak Ty- majty i nic, ewentualnie
Śpię nago. Chyba że jest mi wyjątkowo zimno, to w koszulce z krótkim rękawem. Spanie bez majtek jest bardzo zdrowe, szczególnie dla kobiet.

@sillygiraffe: Też tak uważam coleżanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

ogólnie to piżamy są fajne do noszenia po domu, wieczorem, przed kompem, po umyciu się, ciepło i wygodnie. Spać nie trzeba w tym

@MailToGo: Zgadzam się.