Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1933
W wieku 28 lat zachciało mi się skończyć studia. Zaocznie. Dzisiaj pierwszy zjazd więc jestem w drodze na pociąg, bo zaczynam tę przygodę wykładem z analizy matematycznej o 7.30. Cały czas mam jakieś takie głupie wrażenie, że nie dam rady, że to nie dla mnie ().

Dajcie jakiegoś plusa na zachętę.
#studbaza #studia #nauka
  • 170
@UmbertoDalleMontagne: ja dziś zacząłem od metod ekonometrii dynamicznej i czuję się jak ty..

Nic nie ogarniam.. trzeba będzie pracować 3 razy ciężej ale nie ma innej opcji. Trzymaj się Mirku, olej tych co odpuścili i próbują cię zniechęcić.
@UmbertoDalleMontagne: powodzenia. jak idziesz na to co Cie kreci to super sprawa. sam tak zrobiłem i zostal mi wlasnie ostatni semestr zaocznych. Nie zaluje ani chwili i chyba pojde za ciosem i zrobie cos jeszcze, bo jeszcze jeden kierunek mnie kreci :)
@UmbertoDalleMontagne: Trzymaj się miras, potraktuj to jako może nie tyle wyzwanie, a taką swoją podróż i staraj się tam być najlepszy, tzn dać z siebie tyle ile możesz i czasem więcej. Żebyś nie był w ogonie, a właśnie z przodu bo to ci jeszcze doda motywacji jeżeli to kierunek który lubisz. Pokaż innym, że przyszedłeś te studia zdać, a nie tylko na nich być. Trzymam kciuki :)