Wpis z mikrobloga

  • 4
Mircy jak to jest z tym poziomem trudności w #f12019? To moja pierwsza ścigałka od dłuższego czasu, pierwsza z serii #f1. Jest jakaś zalecana konfiguracja asyst / poziomu AI przeciwnikow dla może nie nowicjusza ale kogoś kto musi się na nowo uczyć ścigać na #ps4? Nie chcę by bylo zbyt latwo ale też chciałbym żeby ściganie mialo sens i daloby sie pare punktów urwać w takiej alfie albo haasie. Czy np jesli dam setup AI na najtrudniejszy to czy bedzie to mialo wplyw na jazdy treningowe czy tu pomoze tylko bolid dobrego zespolu + oczywiscie ulatwienia w postaci asyst?
  • 11
  • Odpowiedz
@biszcz: Trudność AI wpływa na wszystko również trening
Najlepiej odpal sobie gp na poziomie +-75 trudność i zobacz jak będzie ci szło takim Racing Pointem
Jak będziesz okupował tyły to znaczy że za duży poziom a jak będziesz w top 4-5 to wiadomo
  • Odpowiedz
@biszcz: ja mam wlaczony ABS i lekkie wspomaganie trakcji, bez reszty jesteś w stanie na luzie się obgonić i mieć dużo funu z jazdy. Ja śmigam na 105 ale w zasadzie od 2017 już męczę gierkę więc na początek może być dużo, jak ktoś pisał 75-80 jak ścigałki nie są Ci obce.
Generalnie ustawienie mocnego AI będzie w przypadku kariery na wiele rzeczy wpływać, przede wszystkim będą szybko posuwać po torze
  • Odpowiedz