Wpis z mikrobloga

Czy można zwrócić konsolę po jej uruchomieniu?

Przymierzam się do kupna Xboxa, nie jestem do 100% pewny, dlatego poprosilbym sprzedawcę by nawet wysłał mi już konsolę że zwrotu ale nową w celu sprawdzenia. Kwestia jednak, czy jeśli ja uruchomię i odpalę grę to czy tracę możliwość zwrotu?

(Do uruchomienia gry potrzebuje chyba od razu konta zarejestrowanego na konsoli) więc nie chce robić komuś problemów i Januszować.

#playstation #xbox #konsola #ps4 #xboxone #pytanie #prawo
jmuhha - Czy można zwrócić konsolę po jej uruchomieniu?

Przymierzam się do kupna X...

źródło: comment_oTJaEXUZCYMtFs8O6pmaegeNpiqFNU8r.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@pawntheworld: No tak, ale czy uruchomienie gry nie sprawi, że nie mogę jej zwrócić? Nie chodzi oto by ją katować i oddać. Tylko faktycznie sprawdzić czy mi ,,leży,,
  • Odpowiedz
@jmuhha: Przejdź się do Media Marktu czy czegoś podobnego, mają wystawione stanowiska gdzie można sobie przetestować. Jak chcesz oddać po zakupie to robisz problemy, bo konsola którą oddasz jest już używana a nie nowa.
  • Odpowiedz
@jmuhha nie rozumiem co ci ma pasować? Konsola to konsola. Jak wyglądają gry zobacz sobie na yt a czy pad to idź do marketu i chwilę pograj. Wszystko zależy od gier w jedne się fajnie gra a inne są #!$%@?. Jak stwierdzisz nawet po tych paru dniach czy ja chcesz czy nie?
  • Odpowiedz