Wpis z mikrobloga

ednak najbardziej ze wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@harakiri888: no tak srednio bym powiedział. :) Wbrew pozorom najbardziej wolnosciowa (w ujeciu swiatopogladowym ale tez i wolnosci gospodarczej) wychodzi Lewica. Zajrzyj w program. Porponuja wybor jak przedsiebiorca chcialby placic zus: albo stala stawka jak teraz, albo proporcjonalnie do dochodu (fakt, brak zusu bylby lepszy, ale to i tak lepiej niz to co obecnie proponuje PiS). Zniesienie finansowania
  • Odpowiedz
@rafxyz44: wytłumaczy mi ktoś, dlaczego Konfederacja ma zajebisty program gospodarczy (ujednolicenie VAT, zniesienie CIT, powolne przechodzenie na źródła odnawialne), ale tak bardzo #!$%@? program światopoglądowy (intonizacja Jezusa na króla Polski, zniesienie aborcji, zakaz LGBT).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Gambit1999: Bo to konserwatywni liberałowie xD Tak jak PiS to konserwatywni socjaliści - ot co. Ja szukam liberalnych liberałów już od jakiegoś czasu niestety bezskutecznie, z lewicujących partii mam tylko socjaldemokratów.
  • Odpowiedz
  • 1
Jacy imigranci jakie lgbt jaka aborcja co oni #!$%@?ą, przecież PiS jest przeciwko, coraz mniej chce głosować na konfederacje po tych ostatnich manianach
  • Odpowiedz
@Gambit1999 Nie patrz nawet na program gospodarczy, bo w obliczu chorego światopoglądu nie miałby on najmniejszego znaczenia, skoro polityka zagraniczna państwa pod ich rządami byłaby katastrofą. Gospodarki oni też nie postrzegają pragmatycznie, a raczej ideowo - abstrakcyjne idee wolno rynkowe czy też te narodowe (z deka protekcjonistyczne) to odrealniony fetysz, fantazja, nie coś, co przystaje do polskich warunków geopolitycznych. To szury, celujące w elektorat najniższej kategorii, którzy uwierzą w każdą rzecz
  • Odpowiedz