Wpis z mikrobloga

@Gambit1999: Dzieje się tak, ponieważ konfa chce dotrzeć to różnych mniej inteligentnych grup wyborców - m. in. do ultra-katolików i wyborców PIS. Tak samo ci antyszczepionkowcy na listach mają tylko za zadanie przyciągnąć głosy. Gdyby nie to, że mamy demokracje nie byłoby szurów w konfederacji. Wykład Mentzena wyjaśnia wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=ev1YBU86aHU
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r3pcak: Mnie właśnie te szury trochę odrzucają xD Bo jaką ja mam gwarancję że z mojego okręgu wejdzie jakiś stary kuc ideowiec głoszący frazesy o paróweczkach a nie nacjonalista? W KORWiN w 2015 roku tego zestawu nie było.
  • Odpowiedz
@rafxyz44: Jacek Wilk był testerem 5G i GMO efekty własnie widzimy, doznał autyzmu i jest, jak to mówi Korwin Debilem. Może teraz wystartowac na olimpiadzie dla debili takiej jak Hitler robił.

Moim zdaniem oni sa sabotażystami, zrobia wszystko byle tylko dostac dotację, nie wejśc do Sejmu i kolejne 4 lata życ z dotacji państwowych.
  • Odpowiedz
@rafxyz44: on to skasował już czy ten screen to po prostu perfidny fake? Pytam się bo pierwszy raz widzę Wilka zabierającego głos w sprawach niegospodarczych.
  • Odpowiedz