Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale nie ma w Polsce lepszego skrzydłowego niż Grosik. Tak, wiem - niekoniecznie dobrze to świadczy o poziomie skrzydłowych w Polsce xD Ale to narzekanie na niego jest czasami irracjonalne. Czepianie się na siłę, że zmarnował jakieś okazje. No #!$%@?, Lewy też marnuje czasem jeszcze lepsze okazje. Grosik chociaż umiał znajdywać się w takich sytuacjach, potrafił pognać na bramkę. Kto jeszcze u nas posiada takie cechy? Pamiętam jak za czasów Engela kumpel uważał Krzynówka za w ogóle najgorszego naszego gracza, bo marnował okazje do gola podczas mundialu. #!$%@?, że potem zgodnie przez wszystkich został uznany za naszego najlepszego gracza turnieju. Skrzydłowy musi być szybki, przebojowy, umieć dograć. Nikt u nas bardziej nie posiada tych cech niż właśnie Kamil. #!$%@? mnie to, że prywatnie nie należy do najbrzystrzejszych gości i jego osobiste życie. Liczy się boisko. #changemymind
#mecz
  • 7
@Kenteris: skryzdlowy musi byc przebojowy( ͡° ͜ʖ ͡°) aha. Inni nie musza ale skrzydlowy tak( ͡° ͜ʖ ͡°).

Stary jedyna rzecza ktora potrafi grosik to bieganie i to nie zawsze bo jak juz bieg ie to zaczyna miec problem z podaniem pilki. Koles zupelnie nie powinien sie lapac do reprezentacji a lapie sie tylko dlatego ze gra za granica.
@Kenteris: właśnie też nie wiem, ludzie nie czają, że żeby zmarnować okazję to trzeba najpierw ja stworzyć? Nic dziwnego, że większość piłkarzy woli się snuć po boisku i chowac za kolegami jak u nas jest taka mentalność, że jeśli nawet nie dotkniesz piłki to jest mniejszy hejt, niż jak stworzysz okazję ale nie uda ci się jej wykorzystać.