Wpis z mikrobloga

Na obrazku poniżej widzimy buty Memphis One oraz Adidas Ultra Boost.

Dlaczego buty po lewej są uważane za przegrywowe i tak wyśmiewane na wykopie, a te po prawej są standardowym obuwiem noszonym przez normictwo?

Elegancka skóra licowa, wstawki z nubuku, ciekawe przeszycia versus atrapa sznurówek, podeszwa o fakturze styropianu i plastikowy zapiętek.

I niby które buty lepiej wyglądają?

#kiciochpyta #pytanie #moda #modameska #buty #streetwear #przegryw #stulejacontent
wyjzprz2 - Na obrazku poniżej widzimy buty Memphis One oraz Adidas Ultra Boost. 

D...

źródło: comment_XP09UQ2VmQtbLg2BhsU2Mdt5WCrpy54r.jpg

Pobierz
  • 17
@wyjzprz2: Normictwo ślepo podąża za modą, nie zdają sobie sprawy że większość ich zachcianek jest wygenerowana odgórnie celem osiągnięcia zysków na ich bezrefleksyjnym skupowaniu tego, co światowe koncerny i mass media produkują za bezcen, nierzadko kosztem wyzyskiwanych w okropnych warunkach robotników w krajach Azji Południowo-Wschodniej, by po wypromowaniu takich badziewi zbić fortunę na takich naiwniakach. Influencerzy czy inni guru modowi powiedzą im co jest na topie, część normików się na to
@wyjzprz2: Obok eleganckiej skóry, to to nawet nie leżało. Skórzane eleganckie buty to się zaczynają od 1000+.
( ) To raz. Dwa, że "wygrywowe" marki typu Badura, Kazar i im podobne, też są wuja warte, mimo, że kosztują tyle co trzy pary memfisów. Trzy, to Adidasy na słoninie są #!$%@? najwygodniejszymi butami na rynku. Sam mam EQT93/17, wyglądające jakby były osadzone na pontonach i trzeba mieć
@JerzyDabczak: Mnie to smuci że takie Adidasy są wygodne bo są #!$%@? szpetne xD Mój kumpel łaził w takich pontonach. Czemu nie można mieć i komfortu i fajnego, minimalistycznego wyglądu.
@L3gion Mnie się wydaje, że buty są takim elementem ubioru, w którym można sobie pozwolić na bycie innym niż wszyscy. Jak założysz jeansy, do tego bluzę czy sweter i fosforyzujące buty od czapy, to ludzie będą cię postrzegać w kategorii oryginalnego. Z kolei, jak założysz przeciętne buty, przeciętne jeansy, a elementem wyróżniającym z tłumu będzie różowa bluza z zabawnym napisem, to będziesz odbierany jako ciepły.¯\_(ツ)_/¯