Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki, nie spodziewałem się tego że będę musiał kiedyś tutaj napisać lecz niestety muszę. Sytuacja wygląda następująco. Mam 28lat, żona 27, mamy córkę 8 lat. Z żoną układa mi się różnie a nawet mogę powiedzieć, że kiepsko, uczucie się wypaliło, jestem z nią dla syna i dlatego, że boję się że sobie nie poradzi gdybym odszedł, nie ma gdzie pójść, mieszkamy w moim domu rodzinnym ona zarabia dosłownie grosze i nie była by wstanie nawet nic wynająć. A teraz najgorsze, poznałem nową kobietę, znałem ja z widzenia, 2 miesiące temu zagadałem, wiedziała że jestem żonaty, pisaliśmy tak dla zabicia czasu, bez żadnych podtekstów, ona nawet na początku za bardzo nie chciała pisać bo wiedziała że mam rodzinę. Od słowa do słowa w końcu zaczęliśmy do siebie dzwonić, okazało się że dogadujemy się bez słowa, zaczęliśmy się spotykać, zakochałem się, wiem że to jest ta kobieta i jestem tego pewien i działa to w drugą stronę, jestem facetem jej życia, ideałem jeżeli chodzi o charakter jak i o wygląd. Ja myślę tylko o niej a ona ciągle o mnie. Co mam robić? Nie potrafię zostawić swojego dziecka a z drugiej strony kobiety którą naprawdę kocham i wiem że to jest ta jedyna. Nigdy nie spodziewałem się, że znajdę się w takiej sytuacji, nie życzę tego nikomu. Jest to tak cholernie złe uczucie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Co powinienem zrobić w tej sytuacji

  • Odejść od żony 51.9% (545)
  • Porozmawiać z żoną 30.0% (315)
  • Odejść od kobiety którą kocham 18.2% (191)

Oddanych głosów: 1051

  • 42
  • Odpowiedz
Co mam robić?


@AnonimoweMirkoWyznania: przejść na islam, wyjechać za granicę, jeszcze raz poślubić pierwszą żonę i następnie tą drugą (masz jeszcze dwa wolne miejsca w zapasie), wrócić do Polski z dwoma legalnymi żonami. W przypadku kłopotów odwołać się do instytucji UE, oni już to przerabiali z nachodźcami... Jeszcze odszkodowanie dostaniesz :-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ok, więc pisanie z kimś płci przeciwnej ot tak po prostu o wszystkim i niczym nigdy nie jest bez podtekstu xD ja sama mam sporo zonatych kolegow ale poza memami czy glupimi filmikami nic sobie nie wysylamy, a już na pewno nie pisze z nimi o róznych sprawach bo to już jest zaangażowanie, nawet jesli ktoś odrzuca od siebie te myśl.
To tak dla tych którzy nie mają w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz 8mio letnią córkę, ale z żoną jesteś dla syna... No to nie możesz tego syna z tą drugą zrobić? :D (podejrzewam że zmieniona płeć coby mniej przypominało Twoją historię) no co Ci powiedzieć....

Twoja decyzja rób co chcesz, życie masz jedno, jak masz być z kobietą której nie kochasz i ma przez to cierpieć to odejdz... imo

@hihohiho jak prychłem xDD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę być złym prorokiem, ale zastanów się, czy za te powiedzmy 10 lat kiedy już założyłbyś nową rodzinę nie będziesz czuł tego samego względem tej nowej osoby. Jeśli jesteś pewny że nie - to zrób to co przyniesie ci więcej szczęścia.
  • Odpowiedz
ZdrowaMurzynka: Żona ci się znudziła, to ta nowa kobieta też ci się prędzej czy później znudzi jeśli do niej odejdziesz. Jest opcja że zostaniesz bez żadnej kobiety i bez dziecka bo to ten wiek w którym to ciebie będzie uważać za najgorszego za zostawienie rodziny (plus pewnie eks będzie dziecko nastawiać przeciw tobie).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
etaja: Jesteś chłop to masz być twardy: gadasz z 'kobietą życia' żeby poczekała miesiac. Starasz się naprawić małżeństwo przez ten miesiąc ... Ale tak na poważnie bez ściemy spinam się i idę na całość, łącznie z rozmowami p trudnych sprawach (poza tą drugą). Jak nie wypali nie będziesz miał przynajmniej wyrzutów sumienia

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
boję się że sobie nie poradzi gdybym odszedł, nie ma gdzie pójść, mieszkamy w moim domu rodzinnym ona zarabia dosłownie grosze i nie była by wstanie nawet nic wynająć.


@AnonimoweMirkoWyznania: Rozstań się z nią i się nie przejmuj. Dostanie alimenty i będzie ją stać - proste!
  • Odpowiedz