Wpis z mikrobloga

Od poczatku tego sezonu, tak jak mam od zawsze w nawyku, notuje wszystkie trafy warte co najmniej 10k (czyli sila rzeczy tylko wymienne karty). Robilem tylko SBC-ki, gralem SB do G1-E3, DR gównorangi. Zero LW i Fifa Pointsow. Lista wyglada imo bardzo solidnie, imo mocno podkrecili drop w tej czesci, co widac po skladach ludzi. No, albo oni wszyscy laduja FP. Jest tez opcja, ze ja mam podkrecony drop, jak twierdzi @prodigi. Szkoda, ze gameplay po aktualizacji mniej mi sie podoba. Ale moge sie zawsze ewakuowac, kase trzymam glownie w gownoifach.

Fifa 20, trafy (kolejnosc chronologiczna)

Mignolet if, sprzedany/qs za 10,004
Abraham if 11,75
Matuidi 13,25
Alisson 29,75
Pellegrini if trzymam
Mendy gram
Varane gram
Lacazette 114
Wijnaldum 33,25
Marcelo 39,75
Cancelo 48
Kante 306
Koulibaly 56
Marcelo 39,8
Ramos 179
Sissoko 48,25

#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veyn: Nie ma mnie w domu bym wrzucil liste swoich trafow, ale tak na oko to moje trafy podobne do Twoich po odjeciu wszystkich 4 trafow ponad 100k (laca, varane, ramos, kante czyli jakis 1m coinsow).

Roznice w dropie poteguje to ze ja mialem lepsze paczki (e1 za SB, paczki z DR za rank 1 i 2 z dywizji 5).

Rok temu roznica w dropie byla rowniez znaczaco zauwazalna. Przy
  • Odpowiedz
@Veyn: z tych co pamietam i sa cos warci to trafil mi sie Griezman inform puszczony za ponad 500k, dwa razy lakazet za ponad 100, lewy ktorego nadal trzymam no i jakies modricie etc po 10-20k z krychowiakiem informem na czele
  • Odpowiedz