Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@karoleeek: mleko piję, bo lubię (chociaż nie powinnam), wywaliłam przede wszystkim wędliny i to wystarczyło. Na większe partie ciała stosowałam EMOTOPIC. Mam spokój od dłuższego czasu :) ale wystarczy, że zjem hotdoga i dłoń zaczyna swędzieć :) W sumie ciekawe zjawisko :)
@k3lt: Nie doszedłem, to jedynie przypuszczenie, które jest wynikiem desperacji w szukaniu problemu. Pasuje mi tylko czas, gdy zacząłem wapować samodzielnie robione liquidy na sub-ohmach (wcześniej były egony plus liquidy ze Smooke'a), więc postanowiłem zapytać tutaj.
@malutka_Asienka: Dziękuję za pomoc, również spróbuję odrzucić wędliny. Dowiadywałaś się od lekarzy, czy jest to skutek zawartych w nich konserwantów, czy to ogólna nietolerancja tego rodzaju mięsa? Pytam bo nie wiem, czy np. mięso wieprzowe, ale samodzielnie przyprawione nie będzie skutkowało tym samym.
@fizzly: Musiałbym sprawdzić, jak pamiętam siostra ma uczulenie na te metale. Z drugiej strony mam boxa, który jest wykonany ze stopu miedzi i cynku - Paranormal 250C, a nie dotykam tanka zbyt często (nie wiem, z jakego materiału został zrobiony).
@karoleeek: kotlety, pieczone mięso jem (czerwone i białe) i nie mam problemów, tylko wędliny więc tak jak napisałeś pewnie konserwanty. Lekarze rozkładali ręce. Słyszałam, że alergia, ale bez szczegółowych badań nie potrafili stwierdzić co - tym bardziej, że twierdzili, że to alergia "dotykowa" (czy jakoś tak).
@karoleeek: To zależy, bo może pomaga tylko na objawy tego co robią bakterie, skoro nawraca. Podobną wysypkę miała osoba ode mnie z rodziny i właśnie było bakteryjne. A wcześniej leczyli właśnie na alergie i też trochę pomagało i nawracało.
Troche podobne do łuszczycy. Kolega miał, meczyl sie z 15 lat ze sterydami, ktore mialy hamowac postep, ale nie pomagaly - dopiero dieta Dąbrowskiej zadziałała, łuszczyca która jest generalnie nieuleczalna cofnela sie o 75% w przeciagu 42 dni. Warto poczytać