Wpis z mikrobloga

Dzwonił do mnie gościu z XYZ i namawia do zakupu tokenów w przedsprzedaży. Warto rzeczywiście czy ściema?”

Takie pytanie dostałem niedawno od Michała na messengerze. Takie pytania są bardzo częste. Takie pytanie ma mega prostą odpowiedź. Dowiesz się jej czytając ten tekst.

Odpowiedź dla początkujących
Jeśli jesteś początkujący. Jeśli jeszcze nie posiadasz kryptowalut. Bądź dopiero co wszedłeś w ich posiadanie. To twoja strategia jest prosta. Nie kupujesz shitów. Kupujesz Bitcoina i edukujesz się w temacie kryptowalut i Bitcoina.

Na Bitcoinie i tak sobie w perspektywie lat godnie zarobisz. A projekty, które dotarły do Twoich uszu początkującego, to najprawdopodobniej wynalazki powstałe właśnie po to, by zgarnąć pieniądze od ludzi takich jak Ty. Ludzi nie doświadczonych, ale omamionych wizjami wielkich zysków z krypto. Takie projekty specjalnie marketingowo i sprzedażowo celują w takie osoby, bo ich jest najłatwiej pozbawić pieniędzy. Więc:

* Jeśli widzisz w internecie reklamy namawiające Cię do zakupy jakiegoś coina, wzięcia udziału w ICO – zamiast tego kup sobie Bitcoina

* Jeśli kolega opowiada Ci o nowym wspaniałym projekcie, który zrewolucjonizuje świat, stanie się nowym Bitcoinem, a Ciebie uczyni milionerem – kup sobie Bitcoina

* Jeśli jakiś projekt, jakaś osoba kontaktuje się z Tobą mailowo bądź telefonicznie z opcją nabycia nowej przełomowej kryptowaluty i zarobienia dużych pieniędzy – wiedz że jest to scam i kup sobie Bitcoina.

CZYTAJ DALEJ >>

#kryptowaluty #inwestycje
kubetson - “Dzwonił do mnie gościu z XYZ i namawia do zakupu tokenów w przedsprzedaży...

źródło: comment_SYm5Gw47GW8KJH9e0CJBuwospoDd313Y.jpg

Pobierz
  • 2
jeśli ktoś jest zielony, to po co ma wchodzić w krypto...czysto spekulacyjny twór do dojenia leszczy czy to nagonkami i karmieniem kaczek, czy otwieraniem nowych giełd, które już planowo mają "upaść" po zgromadzeniu określonej ilości $.... jest tyle sensownych i przewidywalnych instrumentów, że szkoda czasu na btc..