Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? co ja właśnie zobaczyłem. Filmik który jest na poważnie o tym, że chad zrobił dziecko 16 latce, a beta cuck który był w niej zakochany wychowuje to i uznaje że to on jest ojcem. Jeszcze ten koment spermiarza i cucka, że ojciec to ten który wychował a nie zapłodnił xDDDDDDDDDdddddddd Link do filmu w komentarzu. Film jest na 9 miejscu na karcie na "czasie" na youtube #przegryw #betacuck #cuck #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski @Thachi oglądnij sobie to i @typbezkasy95 xD
s.....a - ja #!$%@? co ja właśnie zobaczyłem. Filmik który jest na poważnie o tym, że...

źródło: comment_3o8qXNK4c7PNelNBrD7SiMEzuCAF4G9g.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: Miałem kochankę i ona mówiła że gdyby ze mną wpadła to powiedziałaby swojemu że to jego dziecko.

W końcu rzuciła i go i mnie bo "nie znalazła nikogo kto by ją urzekł i był dobrym człowiekiem".
Zakochała się potem w jakimś pijaku i w końcu go też rzuciła.
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: wszyscy tutaj jesteście niedojrzali emocjonalnie. To, że ktoś w pewnym momencie popełnił błąd to nie znaczy, że ma ponosić konsekwencje do końca życia. Te wasze chady to zmyślone postaci - taki koleś za 15 lat może być bezrobotnym alkoholikiem, na którego żadna nie spojrzy. Co ma taka dziewczyna zrobić jak pozna nową osobę? Zabić dziecko i startować z czystym kontem? Puknijcie się w łeb porządnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Bellie: żadna kobieta nie jest warta tego by wychowywać i inwestować w nie swoje dziecko, zwłaszcza kiedy nie wiadomo czy można jej ufać, czy jest uczciwa czy po prostu szuka naiwniaka. Jeżeli kobieta się puszcza z przystojniakami dynamicznymi którzy mają ja w dupie i potem szuka po prostu beciaka, który sprzeda swoją godność za jej cipe - to jest to żałosne
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: puściłam w tle. Jakaś zmyślona bajka dla dzieci xD Już widzę jak amerykański nastolatek władowałby się w koszta wysokości kilku milionów w ciągu całego życia xD Tam ludzie mają całkiem inne spojrzenie na odpowiedzialność, wielu idzie szybko pracować - jak w tej historyjce.
  • Odpowiedz
@Thachi: a co jak kobieta utrzymuje samą siebie i dziecko i nie chce od faceta żadnego wsparcia finansowego? Oczywiście znam i odwrotne przypadki - ktoś robi dziecko, żeby mieć hajs i nie musieć pracować, ale zawsze sobie wtedy mówię, widziały gały co brały. Nie mierzcie wszystkich jedną miarą.
  • Odpowiedz
@Bellie Niektórzy po prostu nie dopuszczają do siebie myśli, że samotka matka w rodzicielstwie sobie radzi i szuka kogoś dla siebie, nie dla dziecka.
  • Odpowiedz