Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Na swoim przykladzie dobitnie przekonuje sie, ze leczenie #psychiatria jest warunkiem koniecznym, jednak niewystarczajacym, aby wyjsc z #depresja. Leczac sie juz pare dobrych miesiecy, zrozumialem jak bardzo prawdziwe jest to, co mowi #jordanpeterson, ze przelomowe jest odbudowanie sie na poziomie psychologiczno-srodowiskowym, tj. znajomi/kobieta, praca, rodzina, hobby/pasja i tak dalej. #oswiadczenie #psychologia
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roman_Polanski: Nie ma jednego czynnika. W toku choroby zrozumialem jak bardzo destruktywne byly dla mnie pewne momenty w moim zyciu, ktorych bylo bardzo mnogo i ktore nawarstwily sie tak bardzo, ze w koncu mnie zlamaly.
@TheAdonaiBouncer: możesz mi powiedzieć jak zacząłeś leczenie? Do kogo czy do jakiego lekarza poszedłeś? Może to głupie pytanie ale dziś podjęłam decyzję że chcę sobie pomóc a kompletnie nie mam kogo spytać o takie rzeczy. Wiem też, że jak nie rozwieje chociaż połowy swoich obaw to w końcu nic z tym nie zrobię
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewwwa43: Nie zamierzam wchodzic w szczegoly jakie okolicznosci zmusily mnoe do podjecia leczenia, bo rozumiem, ze to pewne obciazenie psychologiczne nawet dla obcej osoby z Internetu. Moge powiedziec tylko tyle, ze gdybym sie na to nie zdecydowal, prawdopodobnie nie posalbym teraz do ciebie. Mysle, ze wiesz co mam na mysli. W Sylwestra ostatni raz sie sponiewieralem w samotnosci alkoholem zamkniety w 4 scianach, a 3 stycznia juz bylem u lekarza, prywatnie.