Wpis z mikrobloga

życie, ale na największym lajcie jaki jest możliwy. Nie musicie robić nic. Przychodzicie z pracy i już macie wolne xD


@Marek1991: no i widzisz coś w tym złego? Bo ja nie. Żadnego stresu, odpowiedzialności czy zmartwień, za to kupa wolnego czasu. Dla mnie same plusy. Tak trzeba żyć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 15
@Marek1991 łożę na 500+, 13 emerytury, studentów na studiach dziennych, osoby poniżej 26 roku życia mają swoje 500+ za zerowy PIT.
Jedyną grupą bez swojego 500+ są bezdzietni w wieku 26-65.
Jednocześnie inflacja #!$%@?.
Nie otrzymuję wiecej, a inflacja rośnie, czyli tracę.
  • Odpowiedz
mi weszło w tym miesiącu zmiejszenie progu z 18 na 17 %


@Czokowoko: Najpierw PIT zero dla młodych, teraz obniżka z 18% na 17% a VAT dalej na 23%, akcyza nie ruszona. Czyżby to miało związek z tym że ~50% dochodów z PIT trafia do samorządów a VAT i akcyza w całości do budżetu? Nie na pewno nie, przecież tak by PiS świadomie nigdy nie postąpił ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Marek1991:

Przychodzicie z pracy i już macie wolne xD


Tak, bo wcale nie trzeba ogarniać mieszkania, gotować, robić zakupów i ogólnie ogarniać rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Single wracają z roboty i od razu lecą na impre.
  • Odpowiedz
@caslin: to czemu ci pensja nie rośnie? Z tą inflacją to też nie jest tak jak piszesz. Poza tym wygląda na to, że nie jesteś elektoratem pisu, więc nie mają potrzeby robić ci dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek1991 piszę o podatkach, nie pensji od prywatnego przesiębiorcy. On nie ma obowiązku wyrównywać mi tego że nie łapię się na świadczenia socjalne
  • Odpowiedz
mi weszło w tym miesiącu zmiejszenie progu z 18 na 17 % tak wiec uff dzięki panie PiS kupiliście mnie za te zawrotne 50 złotych xD


@Czokowoko: ta, pod koniec roku, kiedy już ludzie płacą zaliczki od drugiego progu... cwaniaki.
  • Odpowiedz