Wpis z mikrobloga

@struspedziwiart wszystko więcej powyżej średniej krajowej ma płacić, taki kraj i takie społeczeństwo.

Jeżeli tylko masz okazję to wyjeżdżaj, za kilka lat sytuacja się zmieni i będzie po wracać, ludzie urodzeni w czasach prlu umrą A na ich miejsce przyjdą młodzi, nowi, i cały ten system zacznie odchodzić w zapomnienie
@struspedziwiart boisz się nie wiadomo czego, żyć trzeba, płacić podatki wypada, jeść i pić to norma, czego się tu bać? Zmiana otoczenia to tylko twój wybór gdzie chcesz jechać i co robić, dobrze poszukać A można żyć jak pączuś w maśle i być szczęśliwym ()
mi weszło w tym miesiącu zmiejszenie progu z 18 na 17 % tak wiec uff dzięki panie PiS kupiliście mnie za te zawrotne 50 złotych xD


@Czokowoko: mnie również, ale dostałem też w pracy podwyżkę, więc wyjdzie mi zapewne niedopłata, bo w skali roku przyjęli stałą stawkę 17,75% - ale pracodawca od wyższej odprowadzi 17, a od niższej 18 :P
@kezioezio ale ludzie coraz więcej widzą, kwestia czasu zanim ktoś zrobić z tym porządek, byłbym pierwszym który będzie bił brawo temu który zacznie bo jeżeli nic się nie zmieni to sam to #!$%@? zrobię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jestem_Tutaj: @apee: nie każdemu weszło, u mnie w firmie np nikt nie wiedział, że trzeba jakieś oświadczenie nosić do księgowości. Za wrzesień nikt nie dostał żadnej podwyżki. Podstawa jest taka sama 2200 zł netto i każdy tyle dostał. Stary, młody