Wpis z mikrobloga

#belmondo #mobbyn
#!$%@?ąc już od wszystkiego, to wiecie co jest najpiękniejsze? że nikt nie ma tak oddanego fanbejsu jak Belmondziak. Zobaczcie na te wszystkie komentarze i ich stosunek do podś#!$%@?. Ogromna większość go broni, albo ma totalnie #!$%@?, inni szukają podstępów (nie wiem czy słusznie, chyba nie). Nawet postronne osoby ze środowiska, wszelkie fanpejdże itd. nie jadą po nim komentując ostatnie wydarzenia. Wyobrażacie sobie jakiegokolwiek innego rapera w takiej sytuacji? Każdy zostałby dosłownie zjedzony.
  • 9
@LuckyLuq Ale jeszcze nie wiadomo co się u tego tranzystora stało. Brak reakcji środowiska więc zupełnie mnie nie dziwi. Jak się okaże ze trzymał flaka zboczenca w ryju, to zapewniam, że będzie grubo
@LuckyLuq No ja też jestem typem po 30. Chyba nie powiesz, że mentalność nie zmieniła Ci się od czasu gdy miałeś 15 lat. Jeśli tak jest to niezbyt dobrze...
Tak się składa, że głównymi odbiorcami Popków, młodych G i np. patostreamów są właśnie ludzie w takim wieku. Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy młodzi mają siano w głowie.
@mindrape: Oczywiście, że się zmieniła i na co dzień słucham zupełnie innego rapu i też innych gatunków muzyki. Ale w międzyczasie coś świeżego od Belmondziaka, Hewry, Tuzzy czy chociażby Kaza zawsze przyjmuję z entuzjazmem :) Na początku tłumaczyłem sobie, że taki styl jest po prostu uzupełnianiem braków skila i nie podchodziło mi to z bardzo. Ale z czasem jakoś doceniłem, bo zazwyczaj były to świetne produkcje od strony muzycznej. A że