Wpis z mikrobloga

@Arachnofob: serio? Mnie się właśnie wydawało że intercyza jest raczej często spotykana, ale to może akurat wśród moich znajomych i rodziny, statystyk nie znam więc może masz rację. Czy to dobrze cóż. Jeśli sobie na tyle ufają to nie moja sprawa. Może w jakiś sposób to jeszcze bardziej wyróżnia rodzinę jako jednostkę społeczną?
  • Odpowiedz
@Arachnofob: no nie wiem, jakoś większość znanych bogatych ludzi ma żony, mimo że mają tyle hajsu że mogliby codziennie się r----ć za kasę z całym stadem młodych gazeli, raczej niewielka część bierze ślub z intercyzą.
No i umówmy się, większość z nich nie przechodzi kariery od zera do milionera i poznaje swoje żony mając nie najmniejszy już majątek. Jeżeli ktoś myśli o małżeństwie tylko po to, żeby mieć s--s, to
  • Odpowiedz
@Arachnofob: to nie kwestia precedensu. Nie będę szukać za ciebie, bo nie mam czasu. Chcesz sobie wierzyć jak większość wykopków, że intercyza i jakieś pseudoumowy rozwiązują wszystko to proszę bardzo, a tak to albo nie powielaj bzdur albo pokaż mi że się mylę to przyznam się do błędu. Dlatego ja czekam na twoje orzecznictwo, które wskaże, że umowa chroni przed alimentami. W ogóle po co ktoś bierze ślub jak znajduje
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l jeżeli ktoś myśli o małżeństwie i nie zabezpiecza się na wypadek rozwodu to może mieć pretensje tylko do siebie jak żona oskubie takiego frajera xD

To tak jak z kupowaniem polisy ubezpieczeniowej. Nie chcę żeby się przydała, ale jak będzie potrzebna to chce ją mieć.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: długo myślałeś nad odpowiedzią. Ja ci nic nie chcę udowodnić tylko po prostu stwierdziłem, że pieprzysz szkodliwe bzdury. Zacytuję wykopowego „eksperta”: „zesrałeś się z braku argumentów”. Oby ciebie żona kiedyś nie oskubała jak frajera na alimentach, bo myślałeś, że jakaś g---o umowa ciebie przed tym uchroni.
  • Odpowiedz
@Ramamon xD ja mam życie i nie siedzę na wykopie 24/7 xD żal mi cię jeżeli mój czas odpowiedzi uznakes za myślenie nad odpowiedzią xDD xDD xDD

Stwierdzasz coś czego nie jesteś w stanie udowodnić więc twoje stwierdzenie jest o kant d--y otrzyj xD

No właśnie zesrales się z braku argumentów xD
  • Odpowiedz
@Moitessier: Zawsze jak czytam takie teksty to sie zastanawiam czy jakby to Twoj stary sie dorobil to tez bys o wlasnej matce pisal ze wymienia stara krowe na modleke :>
  • Odpowiedz
Jeff Bezos,najbogatszy człowiek na ziemi to mega cuck i wychodzi na to,że jest idiotą


@YUNGGZDYNI: ożenił się zanim doszedł do dużych pieniędzy (jak większość ludzi która dochodzi do wielkich pieniędzy)

a przy rozwodzie jego żonka dobrze na tym wyszła

zostać najbogatszą kobietą na świecie tylko dzięki rozwodowi to nie byle co
  • Odpowiedz
@YUNGGZDYNI dla twojej informacji durny cymbale XDDDD Małżeństwo Bezosa zostało zawarte w 93 roku a Amazon został założony w 95 xD jest w necie wywiad z Brzisem który już zarabia miliony i jeździ Hondą Accord w leasingu bo rozwój firmy nastąpił tak szybko

Więc trzeba być ULTRA debilem żeby tak się zblaźnić xD
  • Odpowiedz