Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś montował u siebie lub jeździ z emulatorem zmieniarki CD?
(Mazda 5 2.0 benzyna 2008 r.)

Czy możecie mi napisać:
1.czy montaż był trudny? dodatkowe elementy jakieś?
2.jak to działa? dźwięk ok, nie ma lagów?
3.macie to schowane w schowku czy gdzieś indziej?
4.odtwarzacie z pendrive czy karty? FAT32? Jaka pojemność ? (4GB? 8GB? 16GB?)

przymierzam się do zakupu i montażu, bo CD audio nie czyta 95% płyt (check disk) pewnie soczewka brudna lub zdycha w ogóle ¯\_(ツ)_/¯ a RMFu ileż można słuchać ...

#motoryzacja #samochody #elektronika
snwptest - Mirki, czy ktoś montował u siebie lub jeździ z emulatorem zmieniarki CD?
...

źródło: comment_OAgzdjTFzBYLpKBdsmw8fc8xxSKqLm8M.jpg

Pobierz
  • 20
@snwptest: Miałem w golfie 4 i byłem mega zadowolony bo zależało mi na fabrycznym radiu a nie jakieś pajoniery xD Emulator w schowku, wrzucałem na kartę pamięci 8GB i śmigało aż miło. Z pendriva też działało. Jedynie w zimę łapało czasami lagi przy uruchomieniu ale to kwestia minuty była. Oslo to było z 6 lat temu i płaciłem około 150zł, myślałem, że do tej pory potaniały a tu zonk jeszcze droższe.
@Bodzias1844: @budus2: To jeszcze ja się podepnę, bo ciężko na necie znaleźć szczegóły - na tego pendrive trzeba było wygrywać muzykę z odpowiednią strukturą (np. katalogi CD01, CD02 i pliki 01.mp3?). Z modułem bluetooth - działał tylko zestaw głośnomówiący (rozmowy), czy też muzyka razem ze sterowaniem przez radio (nast/poprz) i wyświetlanie nazw utworów?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zajc: @Bodzias1844: słyszałem, że tylko zestaw głośnomówiący, więc olałem ten moduł bluetooth. Korzystałem w swojej Alfie, można też auxa podłączyć.

@snwptest: Możesz się jeszcze zastanowić nad transmiterem FM, np. Xiaomi, jakość trochę gorsza, ale jednak masz transmiter FM, do którego łączysz się telefonem po bt, ładowarkę telefonu. Na dłuższą metę jest to wygodniejsze, bo wgrywanie piosenek na pendrive w odpowiednim formacie nie jest zbyt przyjemna.
No i transmitter dużo
@budus2
@Bodzias1844
@prnppp Mirki, mnie przeraża demontaż plastików kokpit jest zabudowany tak że nie wiadomo jak się dobrać do tego...

Xiaomi roidmi3s odpada, , mam już zajęte gniazdo zapalniczki na rejestrator trasy, jedno USB wolne na ładowanie telefonu ewentualnie. Poza tym, telefon ma się ładować w trasie lub być wyciszony a nie jeszcze baterie zżerać bo pioseneczka leci
snwptest - @budus2 
@Bodzias1844 
@prnppp Mirki, mnie przeraża demontaż plastików kok...

źródło: comment_a9mxvaQtR2ZONsTt04IFuZBZTDQ6gMBQ.jpg

Pobierz
@snwptest: Mam coś takiego u siebie w Seacie, tylko jeszcze nie poskładałem radia do kupy, więc trochę luźno to wszystko jest porobione. Ale gra dobrze. O dziwo, przy podłączaniu przez AUX-a odtwarza pliki tak, jak przez AUX-a, a nie jak przez emulowaną płytę CD – mam wrzucone pliki na telefonie tylko po folderach i bez problemu je odczytało.