Wpis z mikrobloga

Sytuacja z prac bazy.

Siedzę sobie przy biurku, pracuje w ciszy i spokoju. Nagle przychodzi do naszego pokoju babka z marketingu do kierownika i z nim rozmawia. W trakcie rozmowy zauważa kalendarz jednej ze spółki właściciela firmy z 2010. Podchodzi do niego, zrywa go ze ściany i nas opieprza xd, że to dyskryminacja kobiet itp. ( na kalendarzu była babka w bikini). Menadżer i 3 pracowników ( starszych ode mnie wiekiem, stażem nic nie mówią..) to ja tylko grzecznie powiedziałem, że ten kalendarz musiał zostać zaakceptowany przez prezesa, nic złego nie przedstawia, dlaczego to Pani zrobiła.. Zaczęły się wywody o dyskryminacji, o ponizaniu kobiet itp.

Serio to idzie w tym kierunku wszystko?? Gdzie poprawność polityczna itp nie pozwala nawet mieć kalendarza z kobietą w bikini?? Później środowiska lgbt, feministki dziwią się, że są agresywnie odbierani.

#pracbaza #feminizm #wpis #polityka #patologia

.
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostymysliciel: trzeba było jej załatwić taki z napakowanym, naoliwionym, opalonym hydraulikiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

W sumie mi by nie przeszkadzało, że babki w swoich pokojach mają kalendarze z facetami. Musisz je na to namówić. Może babce z marketingu było szkoda że wy macie na co popatrzeć, a one nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)