Wpis z mikrobloga

@simsyletlansmisja @krytyk__wartosciujacy no jest to bardzo ciekawe podejscie. PO kradło, każdy kradł wiec przez wiele lat się nie angażowałem w politykę ale coś powstawało przynajmniej. Moim zdaniem PiS ma destruktywny wpływ na gospodarkę kraju. Ciężko pracuje zebu zarabiać więcej niż tłuszcza a oni robią wszytsko by to tłuszcza rządziły. Ludzie nie widzę jak destruktywny PiS ma wpływ na inflacje i gospodarkę i pozycje złotego. Myśli krótko terminowo tak jak Polacy. Chcą tylko
Ludzie nie widzą jak destruktywny PiS ma wpływ na inflacje i gospodarkę i pozycję złotego.


@wybur: to chyba dobrze, że ma destruktywny wpływ na inflację xD
Poza tym, jak ludzie mogą widzieć coś, czego nie ma. Daj mi przykład jak PiS ma zły wpływ na gospodarkę?
@trapist_e: Bo teoretycznie ludzie mają więcej a przez to ceny rosną, kiedyś za kolonie dla dziecka płaciłem 500 a teraz z roku na rok coraz drożej. Więc to 500 plus tak naprawdę w niczym nie pomaga bo wszystko jest i tak wydawane. Są to miliardy pln i wolałbym żeby zostały przeznaczone na rozwój medycyny czy atomu niż na kupowanie głosów od ciemnoty ze średnim iq 70, bo hehe przecież pis coś