Wpis z mikrobloga

Etat Libre d’Orange Rien to perfumy posiadające niewiarygodnie wysoki wskaźnik relacji jakości do ceny. Za dwieście pięćdziesiąt złotych ( bywały okazje za dwieście, ja swój flakon kupiłem za 175 ;) ) dostajemy niebywale bogatą kompozycję z pełną głębią i wieloma teksturami, kompozycję która stopniem wyrafinowania może śmiało konkurować w niszy z dużo droższymi pozycjami. Rien to chyba najlepszy skórzany zapach jaki mam. Głównym tematem jest oczywiście skóra, do tego jasne, lekkie, świetliste kadzidło podkręcone aldehydami i lekko fermentującą nutą styraxu. W bazie dochodzą irys i paczula. Olfaktoryczny taniec rozpoczyna śmiałe i zaskakująco świeże, prawie kwiatowe otwarcie. Po około pół godziny układa się główny akord Rien: aldehydowa skóra. Akord ten jest o tyle dobry, co kontrowersyjny ale warto ponosić trochę Rien, oswoić się z nim, bo dopiero wtedy można zacząć komfortowo spoglądać wewnątrz tej kompozycji i analizować poszczególne niuanse. Rien to bardzo nieoczywisty zapach, który po dokładniejszym zbadaniu ujawnia swoją złożoność i wielowarstwową strukturę, to perfumy bardzo francuskie, kunsztowne i wyrafinowane, ale jednocześnie dość wymagające. Cena wydaje się śmieszna biorąc pod uwagę, co te perfumy oferują

#perfumy

#perfumerianiszowa Jeśli podobają Ci się moje wpisy o perfumach, to zapraszam do obserwowania (ʘʘ)
Pobierz kyloe - Etat Libre d’Orange Rien to perfumy posiadające niewiarygodnie wysoki wskaźni...
źródło: comment_smhjsMD4AIBgItqytbeMYx6JYCMixCsi.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kyloe: ja swoją fascynację skóra zacząłem od tuscan leather, jaki byłem szczęśliwy kiedy wpadłem na rasasi i za mniejszą kasę mogłem posiadać zapach bardzo zblizony. Potem ombre tf rok temu noooooo masakra jakbym wachal nową super wykonana torebkę :). Chyba będę poszukowail rien w dobrej cenie bo mnie przekonałeś, bo skóra to moja top 5 nut ulubionych.
A tak btw jak parametry?
@adk08: Zdecydowanie nie polecam kupować Rien w ciemno lepiej zainwestować w próbkę albo odlewkę. ten komentarz moim zdaniem przesadzony ale wiadomo że skóra, styrax i aldehydy nie każdemu przypadną do gustu od pierwszego psiknięcia ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kyloe: hej hej, wiem że mam niezły zapłon xd jak one wypadają w porównaniu np do tf ombre leather? Szukam dla różowej czegoś skorzanego, akurat ten tf jej mega przypadł do gustu