Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra KO, Lewica, PSL lub Konfederacja to JA, moja dziewczyna ze wszystkimi jej dziećmi z poprzednich związków, oraz jej byli wraz z rodzinami, wszyscy wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i słabo wykształceni (ja pracuję w transporcie za 4,5k, dziewczyna pracuje na umowie o dzieło w Żabce).

Nie chcemy dla naszych dzieci lekcji seksuologii prowadzonych przez środowiska LPG.
Nie chcemy napływu imigrantów z Afryki i utrzymywania ich. Wolimy cały socjal przeznaczyć na 500+ bo bynajmniej na bombelki dają.
Nie chcemy problemów z urzędem skarbowym, gdy wrzucamy w koszty pizzę kupioną z dowozem podczas pracy w domu.
Nie chcemy zniesienia niehandlowych niedziel. Różowa nie może 7 dni w tygodniu stać na kasie w Żabce.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, niewykształconych z małych wsi, którzy nie chcą aby znowu rządzili nami liberałowie i lewaki.

#pdk #bekazpo #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazlewactwa #polityka #uk
  • 4
  • Odpowiedz
Nie chcemy napływu imigrantów z Afryki i utrzymywania ich.


@macias-mackowiak: #!$%@?ąc od tego, że to bait to pokazałeś właśnie tok myślenia wielu patriotów za granicą

"Nie chcemy napływu imigrantów z Afryki i utrzymywania ich. "- mówi Polak na zmywaku w Londynie lub Sztokholmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz