Wpis z mikrobloga

@VeleiN: kiedys przyjdzie dzien ze wpadniesz na pomysł. z pierwszym tatuazem tak mialam, wiedzialam ze chce coś zwiazanego z łowiectwem i pewnego dnia zobaczylam tatuaz rzezby i od razu w glowie mialam Dianę - bogini łowów, przyrody płodnosci. na drugi dzien miałam umówiony termin.

@AgniechaWykopuje: dzięki. dokładnie dla mnie to już norma - moja siostra, która także jest myśliwym od razu powiedziała, że przesada, że bedzie hejt itp. Ale mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dorotka-wu: "w Polsce gatunkow zwierząt jest na tyle mało że fajnie by było znać nasza faune"

dlatego #!$%@? w nie w barbarzyński sposób, żeby było jeszcze mniej?
  • Odpowiedz
@Cojones: gatunków? no spoko mozemy przestac strzelac do lisów ale wtedy nie uraczysz zajaca, krolika, oraz bazanta (choc nie jest to gatunek rodzimy ale wpasowuje sie w biotop). Myśliwych obowiązuję plan roczny który MUSZĄ wykonać.Ale coś czuje, że koło #!$%@? Ci to lata bo w głowie masz ze każdy z nas to gruby janusz z wąsem strzelajacy po pijaku do wszystkiego co sie rusza, nie baczac na gatunek ani płeć :)
  • Odpowiedz
najpier sarna, strzelam do jelenia i lezy sarna? coś sie tu nie zgrywa :)


@dorotka-wu: Myśliwym zdarza się pomylić rowerzystę z dzikiem, to się dopiero nie zgrywa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dorotka-wu: znam dokładnie 9 myśliwych, z których dokładnie każdy z nich to gruby janusz z wąsem, któremu fiutek rośnie na myśl o nagonce. straszycie zwierzynę z jednej strony lasu, jak spłoszona wyleci, to w nią #!$%@? bez skrupułów jak ssmani. Gdzie w tym myślistwo, tropienie, pasja, wyrzeczenia, cierpliwość i fach?
P.S. oświeć mnie proszę, z czym Twój kolega pomylił ostatnio wilka (chyba jedynego w zachodniopomorskim, ale mogę się mylić), bo mi
  • Odpowiedz
  • 1
@Cojones wilków u nas w zachodniopomorskim jest kilkanaście watah jak nie więcej.

Jeden z zabitych wilków gdzieś w roztoczańskim parku narodowym - czyli województwo lubelskie. Drugi to okolice Kluczborka czyli województwo opolskie. W jednym i drugim przypadku nagłówki mówią o myśliwym ale nikt tego nie potwierdził. Jeżeli zapadnie wyrok i wskażą sprawcę okej, ale równie dobrze mógł to być klusownik nielegalnie posiadający broń.

Jeżeli masz ochotę mogę zabrać cię na polowanie abyś
  • Odpowiedz