Wpis z mikrobloga

przecież ten artykuł na pudelku to złoto xD
https://www.pudelek.pl/artykul/151617/rafalala_pokazuje_rapera_belmondo_na_zdjeciach_z_wanny/

Wsparcie mamy na pewno przyda się teraz raperowi, bo zdjęcie z wanny było dopiero początkiem jego kłopotów. Belmondo w rozmowie z fanem potwierdził, że był u Rafalali, jednak celem jego wizyty miało być jedynie "dowożenie tematu" (cały komentarz rapera jest krótki, ale tak homofobiczny i wulgarny, że nie nadaje się do zacytowania).


Pudelek rzecz jasna posługuje się wyłącznie literacką polszczyzną, ale wytłumaczono nam, że wzmianka o "dowożeniu tematu" może oznaczać, że Belmondo odwiedził Rafalalę w celach biznesowych. Niestety, nic nam nie wiadomo o tym, żeby raper miał zarejestrowaną działalność gospodarczą, nie mamy więc pojęcia, jakie interesy mógł robić z celebrytką.

#belmondo #mobbyn
  • 37
@ShadyTalezz: Szanuję bo widzę że masz o tym wiedzę ale brzmisz mimo wszystko jak skończony fanboj. Jak ja się cieszę że słucham tego co mi wpadnie w ucho a nie pędzluje się do "one linerów" , "stylówy" czy "kultury hip hopowej".
A teraz #!$%@? bujać się do Dwóch Sławów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: #!$%@?, ja myslalem ze to jest jakis wielki troll albo meme jak nie wiem uniwersum szkolnej albo rafatus, a ludzie naprawde tym przecpanym przyglupem sie jaraja xD xD, wez sobie wpisz w google pikers, tetris, vnm albo mes albo nawet nwm quebonafide, to sa ludzie co maja jakies wyczucie rytmu i flow, a nie kwadratowy belmondo xD xD
@brednyk:

Dobrym tekściarzem może być Sokół, Łona, Bisz czy KęKę

no widzisz typie, dla kogoś z jednowymiarowym postrzeganiem bycia dobrym tekściarzem tak może być. Dla ciebie dobry tekściarz to widocznie tylko typki co pieprzą metafory i życiowe mądrości a dla mnie też ktoś kto ma więcej linijek zapadających w pamięć niż oni wszyscy razem wzięci mimo że każdego z nich twórczość dobrze znam.
A co sobie myśli kolejny znawca porównujący go