Wpis z mikrobloga

nie trolluj dowcipnisiu, na co dzień wystawiam za takie coś mandaty (wiadomo, że nie samochodziarzom, ale cykliści nie powinni mieć problemu z trzymaniem się prawej strony) Na razie żaden do sądu nie szedł.


@Stryganiak: A w tym śnie masz lśniącą zbroję? Zadzwoń do kolegów z moich stron niech mi spróbują wystawić mandat, powiedz gdzie i kiedy mam jechać.
  • Odpowiedz
mam do ciebie przyjechać na służbie? piłeś coś? mam prosić komendanta o zgodę na wyjazd np. do innego województwa radiowozem? pomyśl


@Stryganiak: Nie, zadzwoń do kolegów z komisariatu w Gdyni i powiedz kiedy mam jechać np ul. Świętojańską, żeby spróbowali mnie ukarać mandatem za jazdę możliwie blisko krawędzi jezdni. Czekam na termin.
  • Odpowiedz
DDR się zaraz kończy


@reddin: a co to za argument? to gdzieś w PORD jest napisane że jak droga ma mniej niż X metrów to nie trzeba nią jechać?

to kierowców szkalujemy za wybiórcze przestrzeganie przepisów, ale rowerzyści to już mogą być świętymi krowami?

a co do wyprzedzania, to że Ty twierdzisz że go tam nie było, to nie znaczy że go tam faktycznie nie było xD
  • Odpowiedz
nie mam kolegów w komisariacie z Gdyni, jestem z całkowicie innych stron. Przyjedź na dolnyśląsk to ci wlepie mandat.


@Stryganiak: Dobra wybiorę się na wakacje do was z rowerem pogryźć powietrze i wtedy zapraszam na pełnej możesz wjechać swoim radiowozem! xD
  • Odpowiedz
a co to za argument? to gdzieś w PORD jest napisane że jak droga ma mniej niż X metrów to nie trzeba nią jechać?


Skoro się zaraz kończy to nie trzeba nią jechać, bo nie prowadzi w kierunku w którym jedzie rowerzysta lub zamierza skręcać.

to kierowców szkalujemy za wybiórcze przestrzeganie przepisów, ale rowerzyści to już mogą być świętymi krowami?


Szkalujemy?
reddin - > a co to za argument? to gdzieś w PORD jest napisane że jak droga ma mniej ...

źródło: comment_H8o8jpTa24hJOla95W3ocEzQQuaEXES1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to ani nie śląsk ani nie gdańsk..


@Stryganiak: W gdańsku się mówi po niemiecku? Chyba masz niezdezynfekowaną klimę w tym RADIOWOZIE i się zatrułeś. Bo macie tak klimę nie?
  • Odpowiedz
mówi się tam więcej niż w pozostałych częściach Polski :) to takie naleciałosci macie z czasów przedwojennych.


@Stryganiak: Masz taką samą wiedzę o podróżach i innych miastach jak o przepisach.
  • Odpowiedz