Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie Mirki racje zrównoważony facet jest do niczego..... Poznałem dziewczynę wykonuję jeden z zawodów prawniczych ona z domu dziecka, skończyła zawodówkę za chwilę będzie miała 30 lat między nami 9 lat różnicy, żyjemy w różnych światach ona problemy codzienne, a ja co zrobić z kasą, nie wiem jak to się stało znaleźliśmy się w związku nie powiem laska wysoka 8-8,75/10 to trzeba przyznać rodzice się postarali, może dlatego mnie urzekła, wprowadziła się do mnie do domu bo sama ma komunalne od gminy. Coś się zaczęło rodzić sam nie wiem skąd i jak głębokie uczucie i podświadomie, to będzie to będzie matka moich dzieci i co anooo jajco, bo po czterech miesiącach mieszkania razem jestem dla niej za spokojny i przewidywalny, kurcze mam 37 lat nie kipi ze mnie testosteron tak jak od jej ostatniego co ją zostawił z kredytem, zwariowane życie mam za sobą. Miała być Kuba w styczniu z nią .Siedzę i piję weekend przede mną. nie ogarniam już tych kobiet, nie było kłótni takie spokojne życie ja praca ona tv bo ksiązek nie czytała wychodziliśmy na miasto zjeść bądź koncerty i ciul ona potrzebuje emocji zabrała się i poszła do swojego bloku cudów k....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: ogranicz pracę, znajdź czas ja rozrywki. Facet ma być jak przewodnik na wycieczce- ciągle pokazywać coś nowego, dawkować różnorakie emocje. Jak zmienisz perspektywe to zobaczysz że w związku nie ma złych zachowań, jeśli się na pannę wydrzesz to jest super, jak pochwalisz też jest zajebiście, generalnie dawkuj karuzele emocji tak żeby ją siła odśrodkowa wywaliła z butów, w przeciwnym razie każda cię zostawi. Nie ma czegoś takiego jak spokojny związek,
Bo to jest tak mocium panie opku, że oczywiście, że ponosimy konsekwencje czynów naszych rodziców, nawet jeżeli ich nie znamy bo ktoś trafił do domu dziecka. Ja bym jej nie skreślał, ale kurde ciężar, który sobie chcesz załadować na barki biorąc ją za żonę jest ogromny. Może i masz do tego predyspozycje i to twoje zadanie na tej ziemi, żeby kogoś takiego wyciągnąć na prostą - ale wiedz, za co się bierzesz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezu, nie słuchaj ich, bo ich rady to porażka. Ludzie są różni, mają różne charaktery i potrzeby, jej najwyraźniej potrzeba "wrażeń". Nie musisz obniżać wymagań ani nic w tym guście, po prostu musisz znaleźć osobę, która tak jak Ty, lubi stonowane życie. Sugerowałabym jednak nie wybierać karyn, tam masz mniejsze szanse na znalezienie cichej i spokojnej.
@AnonimoweMirkoWyznania mogę się mylić, ale możliwe jest, że ta kobieta jako dziecko/nastolatka poznała inne schematy. Może ojciec bił jej matkę, może pił, wyzywał? Takie rzeczy zostają w psychice i może szuka nawet podświadomie kogoś, kto będzie zadawał jej ból? Wersji tego, dlaczego Cię nie chce może być mnóstwo. Ale jeśli choć w małym stopniu mam rację to jeśli ona pójdzie na terapię i zmieni schematy to może mieć szansę na szczęśliwy związek
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to zarzutka, to ja się złapałem trochę.
Czuć z tego tekstu, że czujesz się lepszy od innych. Wybierasz więc kogoś "gorszego" kto będzie Cię adorowal. Jak się okazało że nie chce się modlić do Twojej podobizny to zaskoczenie.
Ludzie są różni, raczej niż lepsi czy gorsi. Jedni do siebie pasują, inni nie. Wy akurat nie.
Facet ma być jak przewodnik na wycieczce- ciągle pokazywać coś nowego, dawkować różnorakie emocje.


@dumspiro: Chyba jak ma jakieś zaburzenia psychiczne lub uzależnienie od narkotyków. To co proponujesz, to najgorszy typ beciaka, który po 10 latach związku i trójce dzieci odkrywa, że już nie ma siły odstawiać tego całego szajsu dla jakiejś lambadziary bez ambicji i inicjatywy. Dopiero zaczyna się karuzela emocji.
@AnonimoweMirkoWyznania: Patola to patola. To się nie mogło udać. One są dobre na kilka razy no szybko dają i nawet są niezłe w łóżku. Ale nie żeby się z nią wiązać. Do związku musisz mieć łaskę z trochę wyrzszego poziomu. Chociaż nauczycielkę pielęgniarkę czy ksiegową. Nie twój poziom ale przynajmniej wykształcona i pracująca. A taka bedzie sie ciebie trzymać bo wie że złapała coś lepszego od siebie.
Facet ma być jak przewodnik na wycieczce- ciągle pokazywać coś nowego, dawkować różnorakie emocje.


@dumspiro: xD o #!$%@? xD

Facet ma być przewodnikiem, facet ma dom utrzymać, facet ma pracować na życie/wakacje/zachcianki, facet ma dbać o siebie i wyglądać jak z okładek magazynów, facet ma mieć przynajmniej 20-cm fiuta, facet ma... znaleźć czas na to wszystko i nie zwariować :D

A co kobieta ma? Już nawet olać tego baita tylko mówiąc
@Waspin: co się spinasz? Za chwilę nie znaczy rok, po za tym równie dobrze on może kończyć 38 w grudniu, a ona 30 w styczniu więc też niedlugo. To są skróty myślowe. A czy to bait czy nie, nie mi oceniać opa historia do lykniecia jak rutinoscorbin z rana.
ObviousBait: Mimo, że oczywisty bait to ja na pisze nie bait. Byłem z dziewczyną młodszą, dokładnie podobny scenariusz - różnica zarobkowa niewielka (ok 1-2k), ale różowy tak samo z nizin tylko, że ładna. Człowiek się łudził, że zrozumie akurat spokojny tryb życia (ale nie jakiegoś zamulacza-piwniczaka tylko zamiast się uchlać to raczej normalne wyjście coś zjeść, pojechać nad jezioro i te sprawy). Nie warto się pakować w takie relacje bo odbierze
@MinisterPrawdy: jak to mówisz alfa ma to w pakiecie w swojej glowie, beciak się musi starac, poza tym zależy od intensywności odpieprzania takiego szajsu, za duży masz wachlarz intensywności danego zachowania do analizy więc przemysł dobrze temat zanim się wypowiesz
@Czarzy: logika a emocje to skrajne bieguny. Samym tym co piszesz pokazujesz że masz własne zdanie i nie będziesz robił wszystkiego pod pannę, szanujesz swoje cechy i masz oczekiwania od drugiej strony. To pokazuje, że jesteś sporo nad ludźmi którzy dla przespania się są gotowi poświęcić siebie. Co do postu to nie mówię że masz być taki taki taki tylko pokazuje jakie cechy są atrakcyjne i czego w sobie szukać. Nie