Wpis z mikrobloga

Jeśli według ankiety prawię 50% wykopków chce głosować na partię, która:

-całą swoją kampanie wyborczą cynicznie opierała na szerzeniu nienawiści do środowiska LGBT, uchodźców oraz żydów
-chce dążyć do ustanowienia państwa wyznaniowego
-chce karać ludzi za dobrowolny wybór partnera tej samej płci
-w wielu dziedzinach neguje fakty naukowe, które nie są wygodne dla ich "konserwatywnej" ideologii
-chce zmuszać zgwałcone kobiety do rodzenia dzieci swoich oprawców
-chce wyjść z Unii Europejskiej aby sprzymierzyć się z Rosją
-ma swoich szeregach jawnych faszystów
-nie przedstawia żadnych konkretnych spójnych rozwiązań gospodarczych oprócz "ee no ten zlikwidujemy podatki i elo"

i do tego nazywa ten sztuczny twór "wolnościowym" to albo mamy tu do czynienia z bandą neofaszystów, zwykłych debili albo zbuntowanych gimnazjalistów.


#4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #neuropa #bekazlewactwa #polityka
Pobierz Clefairy - Jeśli według ankiety prawię 50% wykopków chce głosować na partię, która:
...
źródło: comment_83KYxI9ReZIncdTbaBmtCBblrKllFZRW.jpg
  • 43
  • 64
@Clefairy najgorsze jest to że w sumie każdy rozsądny człowiek w tym kraju nie ma na kogo głosować. Z żadną partią się nie zgadzam nawet w 50% we wszystkich testach wychodzi mi Konfederacja na równi z Lewicą. Tak naprawdę pluje na obie, bo obie mają równie odklejone pomysly, albo postulaty którym zdecydowanie mówię stóp i wychodzilabym przeciwko temu na ulicę ..
to jest prawda. Rano rozwinę.


@Tymajster: Bzdury będziesz rozwijał? No trudno, nie mogę ci zabronić kłamać. Oczywiście nie zamierzasz się opierać na opublikowanym programie, ani przedstawionych 100 projektach ustaw, tylko na wyrwanych z kontekstu wypowiedziach co bardziej "kontrowersyjnych" członków Konfederacji, zgadłem? Więc możesz sobie darować.
@Jah00: "Faktm Korwin ma kontrowersyjne poglądy, ale liczy się program partii" Ihaaaaa, kopytkuj kucołku!

-całą swoją kampanie wyborczą cynicznie opierała na szerzeniu nienawiści do środowiska LGBT, uchodźców oraz żydów
Oczywiście, powielanie wielu fejkniusów nt. LGBT - choćby przypisywanie im zakłócenia mszy świętej, chociaż ludzie krzyczeli Bóg honor ojczyzna. Berkowicz zakładający jarmułkę kandydatce PiS. Wydarzenie miało ją zdyskredytować co znaczy, że bycie Żydem to przywara. Dio tego piątka Mentzena - nie chcemy