Wpis z mikrobloga

Od kiedy @MyDevil podniosło mi ceny o 100zł/rok poszukuję nowego hostingu pod #wordpress i parę prostych rzeczy. Wymagania: min. 5GB SSD, dostęp do SSH, nielimitowany transfer, SSL (Let's Encrypt), ok. 100zł/rok. SO10 od @sohost spełnia wszystkie moje wymagania. Ktoś używa? Dają radę? Chciałbym przetestować, ale strona nic nie mówi o jakimś darmowym okresie próbnym. Z MyDevil jestem mega zadowolony ale te ceny mnie nie satysfakcjonują zupełnie. Ewentualnie macie jakieś inne propozycje?
#hosting #serwery
  • 14
@yeroo: Cześć! Myślę, że będziesz zadowolony z naszej usługi, ale poczekaj na opinie innych bo duża część naszych klientów to właśnie Mireczki i Mirabelki!
Z kodem WYKOP aż 25% taniej! :)
@sohost: to jeszcze mam parę pytań:
1. Cena na stronach to cena brutto, tak?
2. Cena przedłużenia to również ta sama cena?
3. Jakie dajecie gwarancje, że przez najbliższy rok nie podniesiecie cen dwukrotnie (jak wyżej wymienieni)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yeroo:
1. Nie jesteśmy vat'owcami dlatego u nas cenny netto = brutto.
2. Tak, cena jest identyczna.
3. Nie zamierzamy podwyższać cen, a nawet jeśli by się taka sytuacja stała to na pewno nie dotyczyłoby to klientów, którzy wykupili już usługę ze względu na lojalność jaką darzymy naszych klientów.
@yeroo: ja używam i sohost i mydevil i z obu jestem zadowolony. Na mydevil świetna wydajność, mam tam odpalonego tomcata. Na sohost wydajności nie testowałem, bo trzymam prosta stronkę, ale nigdy nie miałem problemów z działaniem czy obsługa.
@yeroo Napisz do nas na admin@mydevil.net - przekażemy kod na przedłużenie usługi. Wyjdzie wtedy około 105 PLN brutto za pakiet MD1 i nie będziesz musiał tracić czasu na migrację ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Crackeen w Polsce funkcjonuje termin "nielimitowany transfer", który jest dość mylący. Na zachodzie używa się określenia "unmetered bandwidth", co oznacza "niemierzony transfer": możesz używać transferu do woli, nie zostaniesz dodatkowo obciążony finansowo za zużycie. I
@yeroo: Zapraszamy do bezpłatnego 14 dniowego testu naszych usług, których płatność rozpoczyna się od 2.99PLN netto/msc w pakiecie 5GB bez ssh w celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych i Twoich usług. :)