Wpis z mikrobloga

@zemsta_przegrywa: i takich osób będzie coraz więcej, zobacz na obecne dzieciaczki lat 15-16, które wolą klikać w komputer zamiast uczyć się. I takie ameby bez zainteresowań za 4 lata będą nam wybierać rząd ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Arveit przesadzasz. Komputer nijak nie znaczy że się nie uczą. Może oni programują w tym czasie, a ty się smiejesz
  • Odpowiedz
@kt13: tak, programują grając w gównogierki dla 5 osób na twitchu ( ͡º ͜ʖ͡º) i piskliwym głosikiem cichutko, by mama nie słyszała, wyzywają ludzi od śmieci i każą im się zabić. Na pewno to jest programowanie ( )
  • Odpowiedz
@kt13: @zemsta_przegrywa: jeszcze takie przemyślenia z lokalnego "rynku pracownika". W pewnej szkole w mojej okolicy (podejrzewam, że w większej liczbie szkół są takie akcje, ale z innych nie znam wyników) przeprowadzono wśród dzieci ankietę, kim chciałyby być w przyszłości. Ponad połowa odpowiedzi to "youtuber", drugie na podium było "gracz profesjonalny" (to już ma jakiś sens), dopiero trzeci był jakiś potrzebny ludzkości zawód typu operator koparki ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 2
@Arveit takie osoby za kilka lat będą odpowiednikami dzisiejszych przegrywów. Chyba normalne że ciągłość musi zostać zachowana... Mój dziadek powiedziałby że już moje pokolenie jest #!$%@? i pewnie ty też wolałes grać w piłkę niż się uczyc. Jak ja chodziłam do szkoły to w gimnazjum mieliśmy zarówno osoby co się uczyły programować jak i osoby które się wolały bzykać na imprezach... Nic nowego
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa
Wiek: 22 lata
Wykształcenie: średnie (bez matury)
Umiejętności: obróbka cnc

Mówię że pracy jest w #!$%@? i od groma, gdzie zarobisz nawet te 4k/5k bez wysiłku, ale tak czy siak takie ameby są potrzebne żeby ktoś musiał pracować za najniższą krajową czyli te 2k czy ile tam teraz jest
  • Odpowiedz