Wpis z mikrobloga

W sumie to xD wykopki z tego waszego wzniosłego oburzenia spowodowanego hejtem, jaki blenderuwa otrzymuje na swoim koncie instagramowym. Te argumenty w stylu "my sobie tutaj tylko śmieszkujemy, nikomu prawdziwej krzywdy nie robimy" są po prostu śmieszne. Nie chcę generalizować i wrzucać wszystkich "do jednego wora", ale doskonale pamiętam, jak ogromną popularnością cieszył się na tym tagu pomysł założenia Kaśce Olek fejkowego konta na roksie i viralowego rozpowszechniania go po grupkach fejsbukowych, żeby przegrała z Radkiem w głosowaniu (XDD) Zresztą akcji o charakterze propagandowym wymierzonych w Pawła/Justynę/Łukasza, które mocno wychodziły poza wykop, również było niemało i w mojej ocenie to, że ktoś był/jest faworyzowany przez produkcję absolutnie nie stanowi wystarczającego usprawiedliwienia do pomawiania go o np. przemoc wobec dziewczyny, mając na to jedynie marne strzępki dowodów. Jak dla mnie to możecie robić co chcecie, osobiście niczego jakoś szczególnie nie potępiam, tylko błagam, nie mianujcie się naczelnymi piewcami poprawności moralnej, bo do tego tytułu bardzo Wam daleko xD
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brzoza_aimiejej96: ja tam wszystko co na tagu zostawiam na tagu a ci psychopaci co robią gnój w prawdziwym zyciu to juz inn para kaloszy ponosi ich od jakiegos durnego programiku w telewizji #!$%@? z nimi pewnie wiekszość to totalne przegrywy essa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz