Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim :)

Byłem dzisiaj w miejscu na S, aby zobaczyć, czy mają La Nuit z 2019 roku - nie mają, ale za to jeszcze leży z 2012 roku tester i wczoraj po spotkaniu z @brrum też byłem w S i nie mieli go....ale mieli z 2014, więc w próbkę się zaopatrzyłem :D
Kiedy ja znajdę ten najnowszy wypust ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przy okazji zajrzałem na półkę z nowościami i zobaczyłem nowego Hugo Bossa.
Nowość się zwie The Scent Absolute i jest kolejnym flankerem serii The Scent.
https://www.parfumo.net/Perfumes/Hugo_Boss/the-scent-absolute

Ogólnie nie nastawiałem się na nic ciekawego i w sumie samo to, że mnie nie rozczarował jest już jego plusem.
Słodki, imbirowy, otulający, z wyraźnym genem charakteryzującym linię The Scent.
Parametrów oczywiście nie znam, ale jakby ktoś poszukiwał takiego niewymagającego, prostego otulacza na jesień, to powinien się sprawdzić.
Cena teraz oscyluje około 350zł za 100ml z tego co widzę, więc nie warto sobie zawracać głowy nim, dopóki nie będzie kosztował połowę tego.

Muszę się w końcu przejechać do Mon Credo i dać swoim zmysłom, trochę olfaktorycznej relaksacji :D

Btw. @brrum ten Twój BDC to pod względem parametrów, to chyba z Interlude może stanąć w szranki, a ręce myłem kilkanaście razy już ()
What a fake man :D

#perfumy #scentlife
dradziak - Cześć wszystkim :)

Byłem dzisiaj w miejscu na S, aby zobaczyć, czy mają L...

źródło: comment_eQdX7bGVScFQhbs8O6oUXOCqLEItwxrP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@SpasticInk
Zdecydowanie najsłodszy :)
@KaraczenMasta
Taki z napisem BLEU DE CHANEL, ale jednak nie :D
Mirek niestety dostał w prezencie podróbkę i sytuacja w sumie na tagu została poruszana już i rozwiązana iiiii....bardzo dobrze zrobiony fake.
Najlepszy jaki widziałem, flakon porządnie wykonany oprócz detali.
Jest nawet wytłoczony środek korka, a sam on jest magnetyczny :D
Jednak czar mija, jak się go psiknie, mi się kojarzy z takim żelem niebieskim rexony.
Inklinację do
  • Odpowiedz