Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak dla paru plusow grać na uczuciach innych ludzi i w dodatku isc w zaparte i odpisywać na wiadomości prywatne, odpisywać w poście. Niektórym chyba wiatr przewiał głowę już totalnie. Masa Mirków się tym przejęła, życzyła powodzenia, oferowała wsparcie emocjonalne, inni pisali, ze mieli to samo w rodzinie, ja sama się tym zasmuciłam, bo rak to okropny skurczysyn. Post oczywiście już usunięty. Wklejam linka od @powaznyczlowiek http://web.archive.org/web/20190828131047/https://www.wykop.pl/wpis/32761791/wychodzisz-z-oddzialu-onkologii-masz-#!$%@?-na-a/ #bekazpodludzi
somskia - Nie ma to jak dla paru plusow grać na uczuciach innych ludzi i w dodatku is...

źródło: comment_V9BXKnEt6RvQwQSBbAVTPC5g27SPLrxj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@somskia w sumie to nawet popieram, tak samo nie rozumiem użytkowników, ktorym umrze członek rodziny i pierwsze co robią, to piszą o tym posty na wykopie jakby się chcieli pochwalić

  • Odpowiedz
  • 5
@push3k-pro: No dla mnie to poważna sprawa, zwłaszcza, ze są ludzie którym pewnie teraz ktoś umiera na raka i chcieli mu jakoś pomoc. No, ale lepiej robić z ludzi debili, bo orzeciez to hehe internety
  • Odpowiedz
@somskia: ja sobie robię notatki, tego typa też zapisałem

Najbardziej mnie zawsze bawi jak widzę wpis typa, przy którym mam notatkę z dniem w którym ogłosił, że się zabije, a oczywiście ten dzień już minął

Masa wartościowych ludzi na tym portalu zwyczajnie się nie przebija. W gorących codziennie podobne wpisy tych samych ludzi.
  • Odpowiedz
@somskia: Ja #!$%@? przepraszam bardzo co w tym jest takiego nagnanego? Że umierający typ pełen żalu smutku, zgryzoty i desperacji napił się piwa parku( gdzie w każdym normalnym niepostsowieckim kraju jest to całkowicie normalne) i szczerze bez pyskówki opowiedział policjantom motywy swoich działań? Chyba jeszcze w życiu nie spotkaliście chama na swojej drodze. Umiera, ale napił się piwa w parku więc najlepiej go opluć i zgnoić HA TFU na was
  • Odpowiedz
@somskia: Zapomniałem jak się czyta kogoś kto wyciąga piątą potęgę i nie pisze wprost o co chodzi, co nie zmienia faktu, że na pewno znajdzie się jakiś tutaj debil, który jest adresatem mojego posta( ͡º ͜ʖ͡º).
@lesny-demon: Tak, jak masz raka to możesz bić ludzi na ulicy za friczko - nie wiedziałeś?
  • Odpowiedz