Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #smartfon Drogie Mireczki chce wymienić swojego iphona7 na nowszy model. Do wyboru iPhone Xs lub Iphone11....co radzicie?? Pro odpada bo z ceną przesadzili...Xs nowego mogę kupić z ok 4300 a 11 nowego za ok 2800.
  • 17
  • 0
Jedyne co mnie powstrzymuje to ten ekran (rozdzielczość)i troszkę większy rozmiar ale z drugiej strony muszę kupić takie dwa a różnica w cenie jest chyba najsilniejszym argumentem...
11. Mam na codzień styczność z X, Xs i Xr, ekran w Xr w ogóle nie przeszkadza, przynajmniej ja nie widzę różnicy (wiadomo jak przyłożyć oko na 2cm to zobaczysz różnice)
Za to masz ważniejsze profity jak aparat i nowszy procek plus lepsza bateria. Dla mnie wybór byłby bardzo prosty
@macmaj: musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie czy wolisz lepszy ekran mniejsze ramki (XS) 5,8 cala czy większe ramki gorszy ekran 6.1 cala ale lepsza bateria i lepszy aparat o procesorze nie wspominam.
@macmaj: Mialem ten sam wybor i kupilem nowy Xs Max w promocji za 4200zł
Niestety 11 moze ma lepszy procek(i tak tego nie odczujesz) i aparat ,ale feeling urządzenia w dłoniach i jego ogólny wygląd(grube ramki) jest tragiczny. Jak tania chińska przenośna konsola do gier. Poza tym Xs ma OLED, który może w dzień nie wydaje się jakiś super ekstra, tak w nocy robi robotę.