Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki i Mirabelki!

Obserwuje wykopowe afery od 7-8 lat głównie anonimowo i zawsze marzyłem o własnej aferze śmieszkowej. I oto świat zesłał mi okazję to popsucia tępej madce p0lce dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zanim przeczytacie to ogłoszenie: najbardziej plusowany pomysł wprowadzam w życie

tl:dr


Pełna historia

Mieszkam w mieszkaniu na parterze "zerowym" (balkon mam równo z ziemią) od strony patio już z 10 lat. Jestem ogólnie śmieszkiem pasożytem który po pracy nie ingeruje w to co się dzieje w bloku/na patio. Ostatnimi czasy jednak w moje okno walnęły 3 kamienie rzucone przez dzieci z patio (raz je dosłownie złapałem w momencie rzutu) oraz kilka razy musiałem zbierać wyrwane lampki solarne. Po 3 kamieniu czara goryczy się przelała i wezwałem policję.

"Dzień dobry, z tej strony obywatel śmieszek. Po patio biegają 5-6 letnie dzeci bez opieki i rzucają kamieniami w moje okno proszę o interwencję"

Niestety w momencie przybycia policji dzieci już nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Napisałem więc kartkę w której poprosiłem (kulturalnie) rodziców o pilnowanie dzieci, bo te niszczą moje mienie i zaburzają mój spokój - w przeciwnym razie ustawiam 997 na szybkie wybieranie pod 1 i elo xD. Kartka spadła z rowerka szybciej niż zdjęcie adminki w polu (w drugiej klatce wisi od środy czyli prawie tydzień).

Poszedłem więc do pracy i wydrukowałem sobie 50 kartek o podobnej treści z pierwszym zdaniem:

"Osobo zrywająca kartki – wydrukowałem ich 50 i nic mnie to nie kosztuje – mam nadzieję, że zerwanie kartki poprawi Twój smutny dzień. Następnym razem lepiej się rozglądaj! Szkoda, żeby wszyscy wiedzieli kto jest burakiem"

I tak od czwartku do wczoraj wywiesiłem tych kartek równo 50 xD Mniej więcej co godzinę kartka znikała a ja niczym posterunkowy na służbie wieszałem kolejną. W piątek pojawiła się nawet odpowiedź:

"Osobo strasząca dzieci policją - patio przeznaczone jest do spędzania czasu i jeżeli przeszkadzają ci dzieci to się wyprowadź"

Wiadomość olałem i wieszałem swoje kartki xD Wczoraj zostały mi ostatnie 2 więc w nocy #!$%@?łem sobie coś takiego - pic real xD

Czekam na wasze pomysły jak umieścić kartę żeby wisiała? xD Oczywiście mogę po prostu każdemu wrzucić do skrzynki ale nie o to tu chodzi xD

#afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki #p0lka #pytanie
ImbaJakichMalo - Siema Mireczki i Mirabelki! 

Obserwuje wykopowe afery od 7-8 lat ...

źródło: comment_sXRMve18OcViyAMR4yyyB31xSnIm2t6T.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@ImbaJakichMalo: Wołaj jak sie sytuacja rozwinie
ja bym wziął oszkloną rame od obrazku, wstawił tą kartkę, pod spodem dodatkowe info, żeby nie ruszać bo np zostanie wezwana automatycznie policja i zostanie zrobione zdjęcie przez ukryty aparat ¯\_(ツ)_/¯ wwierciłbym to w ścianę i elo
w srodku bym dał jakieś kabelki, ze niby to prawda i tyle, madka głupia to pewnie sie nabierze
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Wywieś kartkę normalnie, ale zatrudnij menela za flaszkę do jej pilnowania przez cały dzień. Ewentualnie wydrukuj jeszcze kilkadziesiąt sztuk i niech menel rozdaje każdemu wchodzącemu na klatkę. Lambadziara na pewno też otrzyma.
  • Odpowiedz
  • 86
@ImbaJakichMalo proste - weź jakiś stary modem z Neostrady czy inne podobne ustrojstwo, wyciagnij bebechy z obudowy i powies na tablicy obok kartki. Weź ze 3 kabelki i z jednej strony wsadz je pod kartkę a z drugiej strony przylutuj / przyczep jakkolwiek do tej elektroniki. Madka nie będzie miała pojęcia co to i nie ruszy ze strachu przed wybuchem XDDDD
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: wrzuć wszystkim w bloku do skrzynek, przeproś za taką formę kontaktu, ale dopisz że matka dzieci które robią burdel zdejmuje te kartki - oczywiście dopisz że działasz w imię dobra całej społeczności (tylko i wyłącznie), bo następnym razem bombelki mogą trafić w człowieka, wybić szybę w innym mieszkaniu/aucie, lub trafić kogoś kamieniem. Tylko koniecznie wrzuć wszędzie, żeby madka też dostała.
  • Odpowiedz